O nas

Kim jesteśmy?

Wywodzimy się z Wydziału Matematyki i Informatyki UW. Od 2014 roku rewolucjonizujemy systemy pomiaru danych.

W InviNets wierzymy, że poprawa wydajności procesów biznesowych jest możliwa jedynie, gdy te procesy mogą być ciągle i odpowiednio dokładnie monitorowane. To z kolei daje niedostępne wcześniej możliwości optymalizacji procesów, które generują realne oszczędności i wiele innych korzyści.

Etyka pracy

Nasze wartości

Jakość obsługi

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze rozwiązania zostały wdrożone w Twojej firmie szybko i bezinwazyjnie. Oferujemy możliwość indywidualnego dopasowania systemów do potrzeb Klienta i zawsze służymy pomocą

Innowacyjność

Nasza autorska technologia, realizująca wizję Internetu Rzeczy, umożliwia automatyzację procesów i precyzyjne i nieinwazyjne monitorowanie obiektów fizycznych (rzeczy) oraz ich otoczenia.

Bezpieczeństwo

Projektując rozwiązania zadbaliśmy o to, żeby dane były jak najlepiej szyfrowane i znajdowały się na zdecentralizowanej chmurze. Dzięki temu masz pewność, że Twoje dane nie zostaną wykradzione ani zniszczone

InviNets

Poznaj twórców

Przemysław Horban

Czaruje technologią i spełnia marzenia naszych Klientów – na bieżąco dostosowuje systemy pod najrozmaitsze wymagania oraz sprawia, że wszystko działa. Prywatnie pasjonuje się grami planszowymi, zarówno tymi strategicznymi, jak i fabularnymi.

Adam Opoń

Jeden z pomysłodawców technologii i zamknięcia jej w sensorach. Zajmuje się opracowywaniem projektów i dostosowywaniem ich do wymagań klienta, Uwielbia pomagać firmom w zbieraniu oraz monitorowaniu danych. Miłośnik internetu rzeczy, kawy, jogi, a także wszelkiej aktywności fizycznej.