Chmura Maps gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i niezawodności, dzięki zastosowaniu...
Czytaj więcej >>
W 2022 roku ThermoMesh został zanurzony we wszystkich obiektach i pracowniach konserwatorskich Muzeum w Wilanowie. Sieć objęła powierzchnię 15 ha, stając się tym samym jedną z największych instalacji w historii InviNets.
ThermoMesh działa w Zakładzie Narodowym im. Ossolińskich już od 2018 roku. Jest to podstawowy system informacji o parametrach środowiskowych, docenione za małoinwazyjność i elastyczność.
System ThermoMesh usprawnił w Muzeum Historii Polski codzienną prace zespołu, który zajmuje się kontrolą parametrów klimatycznych w Muzeum, co okazało się szczególnie pomocne w kontaktach z instytucjami, którym można było udostępniać linki z wizualizacja parametrów sal, na kt,orych znajdywały się wypożyczone ekspozycje.
ThermoMesh został zainstalowany w Wydziałowej Bibliotece Prawniczej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Celem wdrożenia systemu było zbadanie i zrozumienie wpływu warunków zewnętrznych na strukturę budynku, magazyny zbiorów i system ogrzewania.
W 2022 roku ThermoMesh został zanurzony we wszystkich obiektach i pracowniach konserwatorskich Muzeum w Wilanowie. Sieć objęła powierzchnię 15 ha, stając się tym samym jedną z największych instalacji w historii InviNets.
ThermoMesh działa w Zakładzie Narodowym im. Ossolińskich już od 2018 roku. Jest to podstawowy system informacji o parametrach środowiskowych, docenione za małoinwazyjność i elastyczność.
System ThermoMesh usprawnił w Muzeum Historii Polski codzienną prace zespołu, który zajmuje się kontrolą parametrów klimatycznych w Muzeum, co okazało się szczególnie pomocne w kontaktach z instytucjami, którym można było udostępniać linki z wizualizacja parametrów sal, na kt,orych znajdywały się wypożyczone ekspozycje.
ThermoMesh został zainstalowany w Wydziałowej Bibliotece Prawniczej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Celem wdrożenia systemu było zbadanie i zrozumienie wpływu warunków zewnętrznych na strukturę budynku, magazyny zbiorów i system ogrzewania.
Dzięki ThermoMesh udało się osiągnąć w serwerowniach Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego wysoką efektywność energetyczną i operacyjną. Systemy działają niezawodnie od 10 lat, co najlepiej świadczy o ich jakości.
Implementacja systemu PhotoFlow w firmie Maersk znacząco wpłynęła na oszczędność czasu załadunku w wymiarze aż 30%. System tworzy automatyczną fotodokumentacje podczas załadunku oraz formowania kontenerów i przesyła ją online do klientów. Pozwoliło to firmie Maersk znacząco zoptymalizować operacje biznesowe w tym obszarze.
Wdrożenie systemu ThermoMesh w zakładzie w Warszawie, który pomaga firmie Smurfit Kappa monitorować wewnętrzne procesy związane z zarządzaniem środowiska. Implementacja sensorów, dostępu do danych w jednym miejscu oraz wizualizacji na planach zakładu poprawiła efektywność wykonywania zadań oraz analizy danych środowiskowych.
Laboratorium Kosmetyczne “Joanna” wdrożyło rozwiązanie Inspectoflow do rejestracji i analizy operacji wykonywanych na urządzeniach. Dzięki zastosowaniu systemu udało się zoptymalizować wykorzystanie zasobów ludzkich i rzeczowych.
Wdrożenie ThermoMesh do pomiaru warunków środowiska w centrach logistycznych, m.in. w Chorzowie, pozwala na monitorowanie temperatury i wilgotności w magazynach. Przekłada się to na zapewnienie optymalnych warunków przechowywania, a przez to gwarantuje najwyższą jakość składowania towarów.
Wykorzystanie ThermoMesh do monitorowania warunków w serwerowni. Pomogło w przeprowadzeniu prac związanych z optymalizacją działania urządzeń klimatyzacyjnych i konfiguracją kratek nawiewnych.
Zastosowanie ThermoMesh do kontrolowania warunków środowiska w magazynach i chłodniach, pozwoliło zlokalizować miejsca i źródła nieprawidłowości. Jest to pomocne przy zapewnieniu optymalnych warunków przechowywania produktów mięsnych, co jest bardzo ważne dla zapewnienia bezpieczeństwa i pewności produktów.
Zastosowanie ThermoMesh w mroźniach, gdzie przechowywane są ryby i owoce morza, pozwoliło precyzyjnie kontrolować utrzymanie zadanych warunków środowiska. Pomogło to zachować wymaganą jakość oferowanych produktów i uniknąć ewentualnych nieprawidłowości w procesie ich przechowywania.
Instalacja sensorów ThermoMesh w lodówkach, zamrażarkach i chłodniach Polskiego Laboratorium Antydopingowego, ułatwiło zadbanie o wiarygodność wyników badań laboratoryjnych. Portal ThermoMesh rozwiązał problem uciążliwego kontrolowania temperatury i zapewnił nieustanną kontrolę warunków termicznych badanych materiałów.
Wykorzystując sensory ThermoMesh, przeprowadzono szczegółowe testy warunków środowiska panujących w tramwajach w okresie letnim. Miało to na celu zbadanie skuteczności działania systemów sterowania klimatyzacją, a przez to zagwarantowanie optymalnej temperatury i zapewnienie komfortu pasażerom. Wyniki badań zostały również wykorzystane w specyfikacji technicznej przy zakupie nowych tramwajów.
System ThermoMesh został wykorzystany do kontrolowania warunków środowiska w przestrzeni pasażerskiej warszawskich autobusów. Zbierane dane wyświetlane są na bieżąco kierowcy oraz dostępne do wglądu dla Nadzoru Ruchu.
System ThermoMesh zainstalowany został w szklarni, w której produkowane są rozsady warzyw szklarniowych i gruntowych. Dzięki interaktywnym mapom ciepła i wilgotności, dostępnym w Portalu ThermoMesh, na bieżąco można lokalizować i eliminować obszary, w których warunki wymagane do optymalnego wzrostu roślin są przekraczane. Zapewnienie jednakowych warunków na całym obszarze upraw rozsad jest bardzo istotne, ponieważ przedkłada się na równomierny wzrost roślin.
Instalacja sensorów ThermoMesh na bloku operacyjnych, dostarczyła informacji na temat jakości działania systemu klimatyzacji. Pozwoliło to zlokalizować nieprawidłowości i lepiej zarządzać warunkami klimatycznymi, co przełożyło się na komfort personelu medycznego i pacjentek.
Zainstalowanie sensorów ThermoMesh w tramwajach w przestrzeni pasażerskiej, w celach testowych. Rozwiązanie znalazło zastosowanie przy weryfikacji wydajności i skuteczności systemów chłodzących i grzewczych, szczególnie w godzinach szczytu ruchu komunikacji miejskiej.
Sieć sensorów ThermoMesh została uruchomiona w pomieszczeniach wystawy stałej “Wawel Zaginiony” oraz w Rotundzie Najświętszej Marii Panny. Pozwoliło to szczegółowo określić warunki klimatyczne w wielu punktach sali ekspozycyjnej i wybrać najdogodniejsze miejsce dla drogocennych eksponatów.
System ThermoMesh został zamontowany w wielkopowierzchniowych szklarniach, w których uprawiane są róże i storczyki. Rozwiązanie okazało się pomocne przy analizie równomierności rozkładu warunków środowiska, zapobieganiu chorobom roślin oraz przyczyniło się do generowania realnych oszczędności.
Wdrożenie InspectoGreen przyczyniło się do lepszej organizacji i kontroli pracy na terenie upraw róż. Przełożyło się to na polepszenie jakości oferowanych kwiatów i obniżenie kosztów produkcji.
System InspectoFlow został wdrożony w Działu Utrzymania Ruchu, gdzie jest wykorzystywany do rejestracji potwierdzeń realizacji czynności. Pracownicy w sposób niezakłócający wykonywania obowiązków, rejestrują działania inspekcyjne, serwisowe i prewencyjne.
Wdrożenie InspectoFlow umożliwiło automatyczne i precyzyjne ewidencjonowanie przeglądów i serwisów maszyn.
W trakcie wykonywania czynności serwisowych cenna okazała się funkcjonalność nagrywania notatek głosowych, informujących o stanie maszyn i potrzebie podjęcia względem nich dodatkowych działań. To wszystko przełożyło się na usprawnienie pracy działu Utrzymania Ruchu i zwiększenie niezawodności działania parku maszynowego.
W Truvant Europe (dawniej Sonoco) rozwiązanie ThermoMesh zostało wdrożone w przestrzeniach hal, gdzie przechowywane są wszelkiego rodzaju opakowania kartonowe. Z racji specyficznych wymagań magazynowanych produktów, które wrażliwe są na wszelkie zmiany warunków środowiska, bardzo istotna jest tutaj funkcjonalność alertów SMS i e-mail, informująca o przekroczeniu zadanych warunków.
Dzięki InspectoGreen, pracownicy mogą w łatwy i niezakłócający pracy sposób rejestrować wszystkie wykonywane przez siebie czynności. Dzięki temu udało się stworzyć pełną ewidencję prac w szkółce, co dodatkowo działa mobilizująco na pracowników.
Wprowadzenie rozwiązania InspectoGreen umożliwiło uzyskanie realnej wiedzy na temat jakości pracy wykonywanej w gospodarstwie. Miało to bezpośredni wpływ na zwiększenie wydajności i efektywności pracowników gospodarstwa, a przede wszystkim pozwoliło docenić najlepszych z nich.
InspectoGreen w prosty sposób umożliwiło raportowanie wykonywania zadań i czynności przez pracowników szklarni. Zebrane dane posłużyły zaś do analizy i wyciągnięcia wniosków, które zaowocowały usprawnieniem pracy.
System ThermoMesh został wdrożony i samodzielnie zainstalowany przez Klienta w zakładzie Rockwool w Małkini. W tym przypadku kluczową zaletą jest mobilność sensorów.
Rozwiązanie ThermoMesh zostało zastosowane w Muzeum Uniwersytetu Collegium Maius. Umożliwiło wygodny i stały nadzór warunków środowiska, szczególnie w pomieszczeniach specjalnych, ekspozycyjnych i magazynach
Fotodokumentacja to niezbędne narzędzie w procesie spedycji, pozwalające monitorować i dokumentować stan towarów podczas transportu. Dzięki systemowi PhotoFlow służącemu m.in. do monitorowania i rejestrowania ładunków, automatyzacja tego procesu staje się efektywna i precyzyjna, gwarantując pełną przejrzystość i zgodność z umowami oraz regulacjami.
PhotoFlow to nowoczesne narzędzie przeznaczone do automatyzacji procesu fotodokumentacji w branży spedycyjnej. Działa zarówno online, jak i offline, umożliwiając firmom dokładne monitorowanie i dokumentowanie stanu towarów podczas ich transportu. Użytkownicy mogą szybko i bezpiecznie zarządzać kluczami dostępu pracowników oraz przechowywać zgromadzone zdjęcia w zabezpieczonej chmurze, zapewniając ich dostępność w każdym miejscu i czasie. Dzięki PhotoFlow, firmy oszczędzają czas, zwiększają swoją wiarygodność oraz minimalizują koszty związane z reklamacjami, poprzez dokładną i przejrzystą dokumentację towarów.
PhotoFlow wprowadza nową funkcjonalność, która rewolucjonizuje sposób zarządzania dokumentacją załadunku i rozładunku dzięki implementacji sztucznej inteligencji do rozwiązania dla branży logistycznej. Dzięki wspomnianej implementacji sztucznej inteligencji system automatycznie rozpoznaje i wprowadza numery załadunku oraz plomb, eliminując ryzyko błędów ludzkich i znacząco oszczędzając czas. Automatyzacja procesów pozwala na precyzyjne przetwarzanie danych w czasie rzeczywistym, co podnosi efektywność i niezawodność operacyjną. Dostosowanie do specyficznych potrzeb przedsiębiorstw oraz możliwość pracy offline sprawiają, że PhotoFlow wspiera firmy w dynamicznych warunkach rynkowych, podnosząc standardy zarządzania procesami logistycznymi. To innowacyjne narzędzie wpisuje się w trendy Przemysłu 4.0, oferując nowoczesne rozwiązania dla branży TSL.
System PhotoFlow został stworzony, aby usprawnić i automatyzować proces dokumentowania stanu towarów w czasie ich przewozu. Firmy spedycyjne, korzystając z tego rozwiązania, oszczędzają czas, zwiększają wiarygodność i minimalizują koszty reklamacji.
Automatyzacja Procesu: Oszczędność czasu pracowników do 30% dzięki automatyzacji procesu fotodokumentacji.
Wiarygodność: Zwiększenie zaufania klientów dzięki dokładnej i przejrzystej dokumentacji towarów.
Wsparcie w Reklamacjach: Solidny dowód stanu towarów ułatwia rozwiązanie ewentualnych problemów i sporów.
Dostęp do Danych w Czasie Rzeczywistym: Bieżąca informacja dostępna online zwiększa efektywność zarządzania towarem.
PhotoFlow został zaprojektowany do szybkiego wdrożenia i łatwego użycia. Działa online i offline, zabezpiecza dane pracowników i pozwala na łatwe zarządzanie kluczami dostępu. Zgromadzone dane są przechowywane w chmurze, co gwarantuje ich bezpieczeństwo i dostępność w każdym miejscu i czasie.
PhotoFlow jest nie tylko narzędziem do fotodokumentacji. Działa offline, pozwala szybko i bezpiecznie zarządzać kluczami dostępu pracowników, a w razie awarii telefonu lub aplikacji, użytkownik wraca do tego samego momentu pracy. Zgromadzone zdjęcia są łatwo dostępne i zorganizowane, co ułatwia ich analizę i zarządzanie.
PhotoFlow to system przeznaczony do rejestracji i przetwarzania zdjęć w procesach spedycji towarów. Aplikacja służy do dokumentacji transportowo spedycyjnej, która przesyłana jest do chmury, a następnie prezentowana w MS Excel.
Użycie aplikacji jest możliwe na urządzeniach mobilnych z systemem Android w wersji od 6.0 w górę. Aby aktywować rozwiązanie, należy pobrać aplikację w sklepie Google Play i zalogować się nadanym przez InviNets kluczem użytkownika. Po zalogowaniu można rozpocząć korzystanie z dostosowanej do potrzeb klienta aplikacji. Aplikacja Skaner MAPS może pracować offline. System zapewnia niezawodność w rejestracji dokumentacji transportowo-spedycyjnej oraz zachowanie zdjęć w przypadku rozładowania się baterii smartfonu lub niezamierzonego wylogowania się użytkownika.
Aplikacja umożliwia automatyczne wprowadzenie numeru zlecenia za pomocą AI, robienie zdjęć towarów w procesie załadunku i rozładunku np. kontenerów. Zdjęcia są rejestrowane podczas załadunku i rozładunku towarów z kontenera i związane z odpowiednim numerem zlecenia, co jest częścią dokumentacji transportowo-spedycyjnej.
W aplikacji PhotoFlow dokumentacja procesu załadunku i rozładunku towarów z kontenera jest realizowana poprzez serię zdjęć wykonywanych przez pracowników. Po wprowadzeniu numeru zlecenia ręcznie lub automatycznie oraz wykonaniu zdjęcia numeru identyfikacyjnego kontenera, pracownik dokumentuje etapy załadunku, w tym formowanie ładunku w kontenerze lub sztauowanie ładunków. Po zakończeniu załadunku, ponownie wprowadza numer zlecenia, robi zdjęcie oznaczenia kontenera oraz fotografuje plombę, zabezpieczającą ładunek.
Rejestracja zlecenia rozładunku w aplikacji PhotoFlow odbywa się w sposób analogiczny, lecz w odwrotnej kolejności. Pracownik rozpoczyna od wprowadzenia numeru zlecenia, a następnie wykonuje zdjęcia identyfikujące kontener poprzez jego numer oraz dokumentuje stan plomby.
Dalej, po ponownym wprowadzeniu numeru zlecenia, pracownik wykonuje serię zdjęć ilustrujących proces rozładunku, czyli rozformowywanie ładunku z kontenera.
Zarejestrowane dane można pobrać z chmury MAPS do MS-Excel. W tym celu należy zalogować się do portalu (link) i podać klucz użytkownika. Następnie należy wybrać zakres dat i pobrać dane do pliku Excela, wybierając (Generuj).
W arkuszu MS-Excel (raporcie), generowanym z chmury MAPS, znajdują się linki do zdjęć w kolumnach F, G, H w tabeli. Każde zlecenie będzie miało osobne dwa wiersze (załadunek lub rozładunek i plomba), które zostanie powiązane na osi czasu z pracownikiem, numerem kontenera i wykonanymi zdjęciami. Numer zlecenia jest ciągiem alfanumerycznym. Przykładowy raport znajduje się poniżej w tabeli.
Po kliknięciu w raporcie Excela na Open (kolumna F i G), zostaną wyświetlone zdjęcia/e. Po kliknięciu w komórkę Download photos (kolumna H), zostaną pobrane w spakowanym pliku ZIP zdjęcia z danego zlecenia.
W celu dotarcia do dokumentacji zdjęciowej danego zlecenia:
Poniżej znajduje się opis środowiska technicznego, czyli Chmura Maps w którym zaimplementowano rozwiązanie
Chmura Maps gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i niezawodności, dzięki zastosowaniu...
Czytaj więcej >>Tak, PhotoFlow działa również w trybie offline, umożliwiając dokumentację i zarządzanie danymi bez konieczności połączenia z internetem. Dane synchronizują się automatycznie, gdy połączenie zostanie przywrócone.
Tak, bezpieczeństwo danych jest dla nas priorytetem. Zdjęcia i informacje są przechowywane w zabezpieczonej chmurze, a system regularnie przechodzi audyty bezpieczeństwa, aby zagwarantować ochronę danych klienta.
Tak, oferujemy okres próbny, podczas którego można bezpłatnie wypróbować wszystkie funkcje systemu, aby zobaczyć, jak może on wspierać Twoją firmę.
Proces wdrożenia jest szybki i efektywny. Zazwyczaj od momentu zamówienia do pierwszego użycia systemu, upływa zaledwie kilka dni.
Nie, system został zaprojektowany z myślą o prostocie i intuicyjności. Umożliwia szybkie wdrożenie i łatwą obsługę, a także oferuje wsparcie techniczne w razie potrzeby.
Tak, system jest elastyczny i można go dostosować do różnych branż i wymagań, oferując rozwiązania spersonalizowane dla indywidualnych potrzeb Twojej firmy.
Koszty zależą od indywidualnych potrzeb i wielkości działalności spedycyjnej. Oferujemy elastyczne plany cenowe, które można dostosować do specyficznych wymagań i budżetu każdego klienta.
Dzięki precyzyjnej fotodokumentacji, PhotoFlow dostarcza solidny dowód stanu towarów podczas transportu, co ułatwia i przyspiesza proces rozpatrywania reklamacji i rozwiązywanie sporów.
Poznaj nasz nowoczesny system kontroli obchodów oparty na aplikacji na smartfon i chmurze z opcją dodawania skanowania kodów QR lub kart RFID oraz dodawania zdjęć lub notatek głosowych.
Poznaj system ThermoMesh, przez który będziesz monitorować warunki środowiska w halach produkcyjnych, magazynach, szklarniach, aptekach, muzeach i wielu innych miejscach. Zyskaj zdalnie pewność, że warunki są optymalne.
Poznaj QR SupportChat dzięki któremu Twoi klienci będą mieli łatwy dostęp do dokumentacji, instrukcji i filmów instruktażowych oraz opcje bezpośredniego kontaktu z Tobą poprzez czat.
Poznaj system QR Support przez który masz szybki dostęp do aktualnych dokumentów firmowych, a Twoim Twoi klienci będą mieli łatwy dostęp do dokumentacji, instrukcji oraz filmów instruktażowych.
Poznaj nasze innowacyjne rozwiązanie QuickServe QR, które rewolucjonizuje obsługę w restauracjach, dzięki któremu Twoi klienci będą mogli w swoich telefonach przeglądać menu, zamawiać potrawy, wzywać kelnera lub rezerwować stoliki.
Czym jest formowanie kontenerów? Formowanie kontenerów to proces odpowiedniego pakowania i zabezpieczania ładunku wewnątrz kontenera transportowego. Nie jest to jedynie umieszczanie przedmiotów w przestrzeni, ale
Pakowanie do transportu to kluczowy element logistyki, który zapewnia integralność i ochronę ładunku podczas ich przewozu. W przypadku pakowania morskiego, szczególna uwaga jest poświęcana ochronie
Rewolucja w dokumentacji logistycznej automatyczne rozpoznawanie numerów załadunku i plomb W branży logistycznej, precyzja i efektywność są kluczowe dla utrzymania konkurencyjności. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom,
Kompletny Przewodnik po Dokumentacji Przewozowej w Transporcie i rozwiązaniach, które zapewnią przewoźnikom większe bezpieczeństwo Dokumentacja przewozowa odgrywa kluczową rolę w zarządzaniu transportem, zarówno krajowym, jak
Zdarzyło Ci się kiedyś wojować ze zleceniodawcą w kwestii odszkodowania za uszkodzony podczas transportu towar? Miałeś nieprzyjemność przygotowywania dla towarzystwa ubezpieczeniowego dokumentacji transportowej? Prowadzisz firmę
Wszystko co powinieneś wiedzieć poradnik od a do z Formowanie PJŁ – klucz do efektywnej logistyki Formowanie paletowej jednostki ładunkowej (PJŁ) to proces, który ma
Sztuczna inteligencja rewolucjonizuje logistykę Branża logistyczna – tak jak wiele innych branż – przechodzi obecnie dynamiczne zmiany. Kluczową rolę w tych przekształceniach odgrywa sztuczna inteligencja
Sztauowanie ładunków to kluczowy element logistyki, który ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa transportu i efektywności przewozów towarów. Wyobraźmy sobie gigantyczny statek towarowy przewożący setki kontenerów
Wywiad z Adamem Oponiem wiceprezesem InviNets Sp. z o.o. AI umożliwia optymalizację tras, uwzględniając korki, warunki pogodowe, stan dróg oraz ograniczenia wynikające z rodzaju przewożonego
InviNets i Maersk – innowacyjna współpraca w logistyce morskiej. Z ogromną radością informujemy o naszej najnowszej współpracy z jednym z najważniejszych światowych graczy w branży