Automatyzacja procesu

Dokumentacja zdjęciowa formowania
i rozformowania kontenerów i frachtów

Firma spedycyjna przy formowaniu i rozformowywaniu kontenera lub frachtu powinna robić dokumentację zdjęciową, która pozwala na udokumentowanie poszczególnych elementów takich jak formowanie, plomby oraz numer zlecenia. Fotografia to najlepszy dowód na to, że procedura została zachowana zgodnie z zaleceniami. Następnym krokiem jest transfer dokumentacji na komputer i odpowiednie skatalogowanie jej, nie popełniając przy tym błędów. To całkiem sporo pracy, dlatego może warto jest zastanowić się nad systemem MAPS pozwalającym na automatyzacje tego procesu?

Korzyści

Co zyskujesz?

• Oszczędzasz nawet 30% czasu pracowników
• Maksymalnie ułatwiasz proces dokumentacji
• Zmniejszasz nieplanowane koszty reklamacji

System

Jak to działa?

Decydując się na nasz system, możesz być pewny, że zostanie on wdrożony szybko. Typowy czas realizacji, od zamówienia do pierwszych zdjęć, to zaledwie klika dni.

Gdy Twoja usługa jest już aktywowana w naszym systemie, potrzebujesz jedynie telefonu z systemem Android umożliwiającego pobranie ze sklepu Google Play dedykowanej aplikacji, której jesteśmy twórcami. Za pomocą otrzymanego kodu weryfikacyjnego będziesz w stanie zalogować się do systemu i tak naprawdę na tym kończy się cały etap wdrożenia. Jesteście gotowi, aby rozpocząć proces dokumentowania, formowania, zabezpieczenia i rozformowania kontenerów.

Zarejestrowane w aplikacji dane przesyłane są do chmury. W każdej chwili możesz pobrać je jako plik Excel, gdzie są one odpowiednio uporządkowane. Wystarczy pobrać go raz, bo dane odświeżają się automatycznie. Umożliwia to łatwy i przejrzysty proces odszukania interesujących nas informacji.

Współpracują z nami

Najczęściej zadawane pytania

Skąd będę wiedzieć, który proces jest sfotografowany?

W aplikacji pracownik ma do wyboru jeden z 3 procesów: formowanie, plomba, rozformowanie. Podczas przesyłania do chmury dane są oznaczane – wiesz, kto zrobił zdjęcia, o której godzinie i jaki był to proces.

Od czego zależy wycena?​​

Wycena zależy przede wszystkim od ilości pracowników, a także od tego, ile zdjęć średnio potrzebuje Twoja firma do dokumentacji procesów. System możemy jednak dopasować do potrzeb – na przykład dodać jakiś element procesu, co jest wyceniane indywidualnie.

Ile trwa szkolenie pracowników?

Wdrożenie nowych użytkowników do korzystania z naszego systemu jest bardzo proste, a sam system intuicyjny. Wystarczy dosłownie parę minut, aby przeszkolić użytkowników.

Co jeżeli w trakcie procesu smartfon nie ma dostępu do internetu?

W przypadku braku dostępu do internetu, fotografie są przechowywane w pamięci aplikacji. Po ponownym połączeniu z siecią automatycznie są przesyłane.

Gdzie przechowywane są dane?

Dane przechowywane są w chmurze InviNets. Dbamy także  o odpowiednią liczbę kopii zapasowych, co zapewnia bezpieczeństwo. Ponadto informacje wysyłane z aplikacji, są odpowiednio zabezpieczone, dzięki czemu masz pewność, że nie zostaną wykradzione ani zniszczone.

Gdzie przechowywane są zdjęcia?

Zdjęcia, które zrobi Twój pracownik bezpośrednio w dedykowanej aplikacji, są przesyłane do chmury, skąd możesz je pobrać. W nazwie pobranego pliku zawarty jest numer zlecenia. Zdjęcia nie zapisują się w galerii telefonu.