Bezprzewodowe systemy pomiarowe w świecie IoT.

Sensor temperatury i wilgotności S44THX1

Sensor temperatury i wilgotności S44THX1

Sensor umieszczony w wodoodpornej obudowie IP66, wykrywa temperaturę i wilgotność otoczenia, a następnie wysyła te dane za pośrednictwem bezprzewodowego protokołu dalekiego zasięgu LoRaWAN.

Jest wyposażony we wbudowaną, dodatkową antenę, która wzmacnia zasięg raportowania danych. S44THX1 jest zasilany przez jedną baterię Li-SOCI2, która może działać do 5 lat, przy zachowaniu dobrej komunikacji z koncentratorem i niskim poziomie zakłóceń elektromagnetycznych.

PARAMETR OPIS PARAMETRU
Zasilanie
Bateria Li-SOCI2
Sposoby montażu
Magnes, dwustronna taśma przylepna. wkręty mocujące
Obudowa
IP66
Warunki pracy
-40 °C ~ 85°C
Wymiary
120 x 55 x 200 mm
Waga z bateriami
570g
Dokładność termometru
±0.2°C
Rozdzielczość termometru
0.1°C
Dokładność higrometru
±2° % RH
Rozdzielczość higrometru
0.01 % RH
Facebook
Twitter
LinkedIn
Ten produkt ma zastosowanie w rozwiązaniu
thermomesh

THERMOMESH

Poznaj system ThermoMesh, przez który będziesz monitorować warunki środowiska w halach produkcyjnych, magazynach, szklarniach, aptekach, muzeach i wielu innych miejscach. Zyskaj zdalnie pewność, że warunki są optymalne.

Inne produkty

Kody QR

Po ich zeskanowaniu zyskujesz dostęp do informacji, dotyczących podpiętego pod kod urządzenia lub produktu. Mogą to być np. instrukcje lub filmy, ale również chat, który

Czytaj więcej »
Antena Lora

Antena Lora

To urządzenie pozwalające uzyskać większy zasięg sieci. Wystarczy podłączyć ją do koncentratora GW44 lub GW44K za pomocą kabla. Antenę można zamontować do metalowych powierzchni za

Czytaj więcej »