Bezprzewodowe systemy pomiarowe w świecie IoT.

thermomesh

Portal ThermoMesh

Wszystkie dane w jednym miejscu

System ThermoMesh odpowiada za monitorowanie warunków środowiska w halach produkcyjnych, magazynach, szklarniach, muzeach i wielu innych miejscach. Wszystkie zebrane dane możesz znaleźć w naszym Portalu ThermoMesh. Dzięki temu w przestrzeni, w której zanurzone są sensory, łatwo odnajdziesz miejsca i przyczyny nieprawidłowości. A wszystko to na jednym ekranie w przeglądarce internetowej.

Co nas wyróżnia spośród konkurencji? Wszyscy mierzą, ale to my pomiary wizualizujemy!

Funkcjonalności portalu ThermoMesh

Po zalogowaniu się zobaczysz Portal ThermoMesh, a w nim szereg ikon odpowiadających poszczególnym funkcjonalnościom.

room

Rooms

Tutaj tworzysz i edytujesz plany (tzw. pokoje), które odpowiadają rozkładowi monitorowanych obiektów. Każdy pokój ma swoją nazwę, plik graficzny z planem oraz przypisane sensory. Możesz utworzyć plan reprezentujący fragment pomieszczenia bądź grupę kilku sąsiadujących ze sobą pomieszczeń.

alert

Alerts

Alarmy to powiadomienia e-mail i SMS wysyłane wtedy, kiedy temperatura lub wilgotność wzrośnie lub spadnie poza ustaloną wartość. Ta sekcja pozwala Ci na zarządzanie i dodawanie powiadomień.

dashboard

Dashboard

Zobaczysz tutaj interaktywną mapę ciepła dla każdego z pomieszczeń oraz wykres przedstawiający średnie i maksymalne wartości temperatur i wilgotności w wybranym okresie. Warunki panujące w pomieszczeniach prezentowane są graficznie przy użyciu kolorów. Różnice w kolorach na planie wskazują jednoznacznie miejsca nieprawidłowości. Widok ten możesz udostępnić wybranym osobom bez konieczności logowania i możliwości edycji.

readings

Readings

Chcesz sprawdzić jaki poziom baterii mają sensory? Interesuje Cię kiedy miał miejsce ostatni odczyt? Informacje dla poszczególnych sensorów sprawdzisz właśnie tu. Są prezentowane w formie tabeli, z której z łatwością odczytasz nazwę sensora, wartości i czas ostatniego odczytu, poziom baterii oraz informację o położeniu sensora.

download

Download

Pozwala Ci na pobieranie danych do analizy. Możesz je ściągnąć w kilku formatach:

  • wygenerowanych obrazów z mapami temperatury bądź wilgotności,

  • filmu obrazującego zmianę rozkładu temperatury bądź wilgotności w czasie i przestrzeni.

  • surowych odczytów w pliku w formacie CSV do otwarcia w Excelu

asset-location

Asset Location

Tutaj definiujesz rozmieszczenie sensorów w obrębie wybranego pokoju. Przypisywanie sensorów do ich fizycznej lokalizacji odbywa się przez przeciągnięcie ich myszką do odpowiednich punktów na planie pokoju.

Co zyskujesz?

one (1)

Kontrolę nad systemem i alerty w razie przekroczenia wymaganych warunków

two

Wszystkie dane zgromadzone w jednym miejscu

three

Wygodny dostęp w przeglądarce internetowej

four

Przejrzyste mapy i filmy, które pokazują rozkład temperatury i wilgotności

five

Możliwość udostępniania podglądów jednym kliknięciem

Jakie są zastosowania dla portalu Thermomesh?

Kto wdrożył ThermOMESH?

Z naszego rozwiązania ThermoMesh korzystają

webpage

Portal Thermomesh

Często zadawane pytania
Czy przesyłane do chmury dane są bezpieczne?

Przesyłane do chmury dane są szyfrowane. Używamy do tego sprawdzonych protokołów VPN i HTTPS. Dlatego możesz korzystać z naszej chmury bez żadnych obaw.

Domyślnie dane w chmurze przechowywane są przez minimum 1 rok. Klient ma możliwość przedłużenia tego okresu i pobierania z Portalu zarchiwizowanych danych na dysk lokalny.

Możesz samodzielnie edytować w Portalu dane, takie jak plany, rozmieszczenie sensorów w przypadku zmiany ich lokalizacji, nazwy punktów pomiarowych czy warunki uruchomienia alarmu. Odczytów nie można modyfikować.

Każdemu Klientowi zapewniamy szkolenie na początku współpracy. Dodatkowo w Portalu zawsze masz dostęp do instrukcji obsługi. Zawsze możesz też liczyć na wsparcie naszych konsultantów.

Rozwiązanie ThermoMesh jest elastyczne. W każdej chwili możesz rozszerzyć sieć o nowe sensory oraz dodawać kolejne plany.

Nasz Portal ma możliwość odczytywania danych z API. Gdy tylko zechcesz wprowadzić tę funkcję, zgłoś się do nas – pomożemy Ci w połączeniu.

sample

Komponenty

użyte w rozwiązaniu Portal ThermoMesh

Kto wdrożył InspectoGreen?

Z naszego rozwiązania MAPS do rejestracji zadań w uprawie roślin korzystają

Wzorcowanie przyrządów pomiarowych

Wzorcowanie urządzeń pomiarowych

Czym jest wzorcowanie urządzeń i po co je robić?

 

Wzorcowanie przyrządów pomiarowych jest bardzo istotnym elementem dla naszych rowiązań. Robi się je po to, aby mieć pewność, że urządzenia monitorujące warunki środowiskowe w obiektach były precyzyjne i wskazywały rzeczywiste warunki, a nie tylko przybliżone. Dzięki temu towary, leki czy eksponaty przechowywane są w odpowiednich warunkach.

Warto też pamiętać, że świadectwa wzorcowania są często wymagane podczas audytów. Zalecamy  przeprowadzić wzorcowanie także wtedy, kiedy zachodzi wątpliwość co do poprawności działania urządzenia.

Jeżeli chciałbyś przeprowadzić wzorcowanie to zapraszamy do kontaktu. 

Powiązane usługi
thermomesh dla aptek - warunki przechowywana leków w aptace

THERMOMESH dla Aptek

Poznaj system ThermoMesh dla Aptek, który monitoruje warunki przechowywania produktów leczniczych i wyrobów medycznych w aptekach zgodnie z rozporządzeniem w sprawie przechowywania leków

Kontrola temperatury i wilgotności w muzeum

ThermoMesh dla Muzeów

Poznaj system do kontroli temperatury i wilgotności w muzeum, dzięki któremu cenne eksponaty dziedzictwa kulturowego niewielkim kosztem zostaną zachowane dla przyszłych pokoleń.

Inne systemy
qr supportchat

QR Supportchat

Poznaj QR SupportChat dzięki któremu Twoi klienci będą mieli łatwy dostęp do dokumentacji, instrukcji i filmów instruktażowych oraz opcje bezpośredniego kontaktu z Tobą poprzez czat.

qr support

QR Support

Poznaj system QR Support przez który masz szybki dostęp do aktualnych dokumentów firmowych, a Twoim Twoi klienci będą mieli łatwy dostęp do dokumentacji, instrukcji oraz filmów instruktażowych.

System kontroli obchodów, który zawiera czytnik kontroli pracy wartowników podczas obchodów

INSPECTOFLOW

Poznaj nasz nowoczesny system kontroli obchodów oparty na aplikacji na smartfon i chmurze z opcją dodawania skanowania kodów QR lub kart RFID oraz dodawania zdjęć lub notatek głosowych.

Przeczytaj również
Zdjęcie farmy pomidorów pokazujące jak może działać wirtualne rolnictwo

Jak funkcjonuje wirtualne gospodarstwo?

Produkcja rolna jest skomplikowanym procesem, który wymaga efektywnego zarządzania zasobami. Opłacalność produkcji rolnej zależy od umiejętności monitorowania i optymalizacji kosztów produkcji, szczególnie w kontekście najważniejszych

Czytaj więcej »
Zastanawiałeś się kiedyś czym jest PowerBI l;ub słyszałeś to określenie? Zapoznaj się z artykułem i dowiedz się.

Czym jest Power BI?

Czym jest Power BI? Microsoft Power BI jest zaawansowanym narzędziem analitycznym, które przekształca rozproszone dane w zrozumiałe i interaktywne raporty oraz dashboardy. To narzędzie Power

Czytaj więcej »