Bezprzewodowe systemy pomiarowe w świecie IoT.

thermomesh

Portal ThermoMesh

Wszystkie dane w jednym miejscu

System ThermoMesh odpowiada za monitorowanie warunków środowiska w halach produkcyjnych, magazynach, szklarniach, muzeach i wielu innych miejscach. Wszystkie zebrane dane możesz znaleźć w naszym Portalu ThermoMesh. Dzięki temu w przestrzeni, w której zanurzone są sensory, łatwo odnajdziesz miejsca i przyczyny nieprawidłowości. A wszystko to na jednym ekranie w przeglądarce internetowej.

Co nas wyróżnia spośród konkurencji? Wszyscy mierzą, ale to my pomiary wizualizujemy!

Funkcjonalności portalu ThermoMesh

Po zalogowaniu się zobaczysz Portal ThermoMesh, a w nim szereg ikon odpowiadających poszczególnym funkcjonalnościom.

room

Rooms

Tutaj tworzysz i edytujesz plany (tzw. pokoje), które odpowiadają rozkładowi monitorowanych obiektów. Każdy pokój ma swoją nazwę, plik graficzny z planem oraz przypisane sensory. Możesz utworzyć plan reprezentujący fragment pomieszczenia bądź grupę kilku sąsiadujących ze sobą pomieszczeń.

alert

Alerts

Alarmy to powiadomienia e-mail i SMS wysyłane wtedy, kiedy temperatura lub wilgotność wzrośnie lub spadnie poza ustaloną wartość. Ta sekcja pozwala Ci na zarządzanie i dodawanie powiadomień.

dashboard

Dashboard

Zobaczysz tutaj interaktywną mapę ciepła dla każdego z pomieszczeń oraz wykres przedstawiający średnie i maksymalne wartości temperatur i wilgotności w wybranym okresie. Warunki panujące w pomieszczeniach prezentowane są graficznie przy użyciu kolorów. Różnice w kolorach na planie wskazują jednoznacznie miejsca nieprawidłowości. Widok ten możesz udostępnić wybranym osobom bez konieczności logowania i możliwości edycji.

readings

Readings

Chcesz sprawdzić jaki poziom baterii mają sensory? Interesuje Cię kiedy miał miejsce ostatni odczyt? Informacje dla poszczególnych sensorów sprawdzisz właśnie tu. Są prezentowane w formie tabeli, z której z łatwością odczytasz nazwę sensora, wartości i czas ostatniego odczytu, poziom baterii oraz informację o położeniu sensora.

download

Download

Pozwala Ci na pobieranie danych do analizy. Możesz je ściągnąć w kilku formatach:

  • wygenerowanych obrazów z mapami temperatury bądź wilgotności,

  • filmu obrazującego zmianę rozkładu temperatury bądź wilgotności w czasie i przestrzeni.

  • surowych odczytów w pliku w formacie CSV do otwarcia w Excelu

asset-location

Asset Location

Tutaj definiujesz rozmieszczenie sensorów w obrębie wybranego pokoju. Przypisywanie sensorów do ich fizycznej lokalizacji odbywa się przez przeciągnięcie ich myszką do odpowiednich punktów na planie pokoju.

Co zyskujesz?

one (1)

Kontrolę nad systemem i alerty w razie przekroczenia wymaganych warunków

two

Wszystkie dane zgromadzone w jednym miejscu

three

Wygodny dostęp w przeglądarce internetowej

four

Przejrzyste mapy i filmy, które pokazują rozkład temperatury i wilgotności

five

Możliwość udostępniania podglądów jednym kliknięciem

Jakie są zastosowania dla portalu Thermomesh?

webpage

Portal Thermomesh

Często zadawane pytania
Czy przesyłane do chmury dane są bezpieczne?

Przesyłane do chmury dane są szyfrowane. Używamy do tego sprawdzonych protokołów VPN i HTTPS. Dlatego możesz korzystać z naszej chmury bez żadnych obaw.

Domyślnie dane w chmurze przechowywane są przez minimum 1 rok. Klient ma możliwość przedłużenia tego okresu i pobierania z Portalu zarchiwizowanych danych na dysk lokalny.

Możesz samodzielnie edytować w Portalu dane, takie jak plany, rozmieszczenie sensorów w przypadku zmiany ich lokalizacji, nazwy punktów pomiarowych czy warunki uruchomienia alarmu. Odczytów nie można modyfikować.

Każdemu Klientowi zapewniamy szkolenie na początku współpracy. Dodatkowo w Portalu zawsze masz dostęp do instrukcji obsługi. Zawsze możesz też liczyć na wsparcie naszych konsultantów.

Rozwiązanie ThermoMesh jest elastyczne. W każdej chwili możesz rozszerzyć sieć o nowe sensory oraz dodawać kolejne plany.

Nasz Portal ma możliwość odczytywania danych z API. Gdy tylko zechcesz wprowadzić tę funkcję, zgłoś się do nas – pomożemy Ci w połączeniu.

Powiązane usługi
thermomesh dla aptek

THERMOMESH dla Aptek

Poznaj system ThermoMesh dla Aptek, który monitoruje warunki przechowywania produktów leczniczych i wyrobów medycznych w aptekach zgodnie z rozporządzeniem w sprawie przechowywania leków

Kontrola temperatury i wilgotności w muzeum

ThermoMesh dla Muzeów

Poznaj system do kontroli temperatury i wilgotności w muzeum, dzięki któremu cenne eksponaty dziedzictwa kulturowego niewielkim kosztem zostaną zachowane dla przyszłych pokoleń.

Inne systemy
qr supportchat

QR Supportchat

Poznaj QR SupportChat dzięki któremu Twoi klienci będą mieli łatwy dostęp do dokumentacji, instrukcji i filmów instruktażowych oraz opcje bezpośredniego kontaktu z Tobą poprzez czat.

qr support

QR Support

Poznaj system QR Support przez który masz szybki dostęp do aktualnych dokumentów firmowych, a Twoim Twoi klienci będą mieli łatwy dostęp do dokumentacji, instrukcji oraz filmów instruktażowych.

System kontroli obchodów, który zawiera czytnik kontroli pracy wartowników podczas obchodów

INSPECTOFLOW

Poznaj nasz nowoczesny system kontroli obchodów oparty na aplikacji na smartfon i chmurze z opcją dodawania skanowania kodów QR lub kart RFID oraz dodawania zdjęć lub notatek głosowych.

Przeczytaj również