Bezprzewodowe systemy pomiarowe w świecie IoT.

Tworzenie produktu w Konsoli Maps Direct

Tworzenie produktu

+ powiązanie produktu z dokumentacją i kodem QR

Rejestracja konta – do Konsoli można zalogować się na stronie https://md.invinets.com/auth/sign-up wypełniając dane lub korzystając z konta Google lub Microsoft.

002-one

Rejestracja konta

Do Konsoli można zalogować się na stronie logowania wypełniając dane lub korzystając z konta Google lub Microsoft.

014-two

Tworzenie produktu

Wpisujemy nazwę projektu i wybieramy “Utwórz”

025-three

Po zapisaniu projektu z menu po lewej stronie wybieramy “Apka”, a następnie przycisk “+ Produkt”

036-four

Uzupełniamy potrzebne dane: wprowadzamy nazwę produktu, opcjonalnie dodajemy opis i grafikę. Checkbox “Dokumentacja” powinien być zaznaczony. Wybieramy “Zapisz” - produkt jest utworzony.

047-five

Tworzenie dokumentacji

Z menu po lewej wybieramy “Dokumentacja” i klikamy przycisk “+Nowy dokument”

058-six

Wybieramy język dokumentu, wpisujemy tytuł i przesyłam plik PDF lub załączamy link do filmu. Na koniec wybieramy przycisk “Zapisz”.

069-seven

Po zapisaniu dokumentacji pojawia się okno z pytaniem o wsparcie innych języków - możesz teraz dodać ten sam dokument w innych wersjach językowych, lub wybrać “Anuluj”, jeżeli nie potrzebujesz tej opcji.

080-eight

Powiązanie dokumentu z produktem

Wybieramy w menu “Apki” i z listy wybieramy produkt, do którego chcemy przypisać dokumentację. Po otwarciu produktu wybieramy przycisk “Dołączone dokumenty”.

091-nine

Wybieramy z listy dokument, który chcemy podpiąć pod produkt, następnie “Dołącz” . Zapisujemy zmiany przyciskiem “Zamknij”.

003-ten

Przypisanie produktu
z dokumentacją pod kod QR

Wybieramy z menu “Kody”, następnie “+ Dodaj Kod”

005-eleven

Z listy produktów wybieramy ten, który chcemy przypisać do kodu i zatwierdzamy przyciskiem “Utwórz”.

006-twelve

Teraz możesz pobrać kod. Skanując go za pomocą dowolnego skanera kodów QR, zostaniesz przekierowany do przeglądarki, gdzie zobaczysz podgląd produktu i przypisanych do niego dokumentów. Jeżeli skorzystałeś/skorzystałaś z opcji wsparcia języków, dokument będzie domyślnie wyświetlał się w języku przeglądarki.

Sprawdź inne możliwości Konsoli:

Konsola Maps Direct kryje w sobie wiele funkcji oraz możliwości, które są kompatybilne z naszymi rozwiązaniami QR Support oraz QR Supportchat.

Zachęcamy do ich samodzielnego przetestowania. 
W tym celu załóż darmowe konto, zaloguj się do konsoli i przejdź krok po kroku poniższe instrukcje.

W razie pytań nasze biuro obsługi klienta w każdej chwili służy pomocą. 

Powiązanie kodu QR

z produktem i dokumentacją

Uruchomienie chatu

powiązanego z kodem QR, produktem i dokumentacją

Facebook
Twitter
LinkedIn
Ten komponent ma zastosowanie w rozwiązaniu
qr support

QR Support

Poznaj system QR Support przez który masz szybki dostęp do aktualnych dokumentów firmowych, a Twoim Twoi klienci będą mieli łatwy dostęp do dokumentacji, instrukcji oraz filmów instruktażowych.

qr supportchat

QR Supportchat

Poznaj QR SupportChat dzięki któremu Twoi klienci będą mieli łatwy dostęp do dokumentacji, instrukcji i filmów instruktażowych oraz opcje bezpośredniego kontaktu z Tobą poprzez czat.

quickserve qr

Quickserve QR

Poznaj nasze innowacyjne rozwiązanie QuickServe QR, które rewolucjonizuje obsługę w restauracjach, dzięki któremu Twoi klienci będą mogli w swoich telefonach przeglądać menu, zamawiać potrawy, wzywać kelnera lub rezerwować stoliki.

Inne Komponenty
karta rfid inspectogreen

Karty RFID

Karty RFID reprezentują poszczególnych pracowników, lokalizacje i zadania zdefiniowane przez klienta. Tym samym system MAPS jest w pełni dostosowany do potrzeb i specyfiki funkcjonowania danego

Czytaj więcej »
Antena Lora

Antena Lora

To urządzenie pozwalające uzyskać większy zasięg sieci. Wystarczy podłączyć ją do koncentratora GW44 lub GW44K za pomocą kabla. Antenę można zamontować do metalowych powierzchni za

Czytaj więcej »