Bezprzewodowe systemy pomiarowe w świecie IoT.

InviNets i Maersk - innowacyjna współpraca w logistyce morskiej.

Z ogromną radością informujemy o naszej najnowszej współpracy z jednym z najważniejszych światowych graczy w branży transportu morskiego – firmą A.P. Moller-Maersk Warehousing and Distribution Poland w Gdańsku. Ta strategiczna współpraca ma na celu wprowadzenie zmian w dziedzinie dokumentacji załadunku towarów do kontenerów, dzięki wykorzystaniu naszego nowatorskiego systemu PhotoFlow.

Invinets współpracuje z Maersk w ramach formowania kontenerów

W transporcie morskim fotodokumentacja odgrywa kluczową rolę dla przejrzystości i skuteczności procesu spedycji. Dlatego stworzyliśmy PhotoFlow, którego celem jest zautomatyzowanie i usprawnienie dokumentowania stanu towarów podczas ich załadunku i rozładunku. Dzięki temu Maersk może zaoszczędzić czas, poprawić jakość dokumentacji oraz minimalizować koszty reklamacji. Nasze rozwiązanie jest elastyczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, co zapewniło pełne zadowolenie użytkowników. Co ważne, PhotoFlow działa globalnie, co jest nieodzowne w przypadku firm operujących na skalę światową.

"Jedną z najważniejszych funkcji, jakie przyniosło wdrożenie PhotoFlow, jest oszczędność czasu. Dzięki funkcji robienia zdjęć on-line i bieżącego ich przesyłania klientom, udało nam się zaoszczędzić około 30% czasu, co znacząco wpłynęło na wydajność i płynność naszej działalności"

Robert Skarburski - Branch Manager, Gdańsk

Jedną z kluczowych zalet naszego systemu PhotoFlow, jest łatwość znajdowania potrzebnych informacji, nawet po wielu miesiącach i tysiącach zleceń. Dzięki przejrzystej i uporządkowanej bazie danych, nasi klienci mogą łatwo odszukać potrzebne zdjęcia i dokumenty, co znacząco ułatwia zarządzanie historią przewozów. To rozwiązanie jest wyjątkowo przydatne, zwłaszcza w branży transportu, gdzie archiwizacja i dostęp do  danych historycznych odgrywa kluczową rolę. Współpraca z Maersk to nie tylko krok w kierunku zwiększenia efektywności operacyjnej, ale również budowanie trwałych relacji opartych na zaufaniu i profesjonalizmie.

Kamerka symbolizująca photoflow czyli systemy monitorowania i rejestrowania ładunków. Automatyczna dokumentacja transportowo spedycyjna
Fotodokumentacja i automatyzacja w procesie spedycji towarów
Chcesz wiedzieć więcej?

Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i opowie więcej o korzyściach systemu PhotoFlow

Zarówno w InviNets, jak i w Maersk, stawiamy na innowacje. Wprowadzenie PhotoFlow to dowód naszego wspólnego zaangażowania w dostarczanie usług najwyższej jakości, korzystających z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych dostępnych na rynku. Cieszymy się, że możemy przyczynić się do podnoszenia standardów w dziedzinie logistyki morskiej. Wspólnie z Maersk, patrzymy z optymizmem w przyszłość i jesteśmy gotowi na wyzwania, jakie niesie ze sobą globalny rynek transportu morskiego.

Nadzieja na kolejne współprace

Mamy nadzieję, że współpraca z Maersk zainspiruje inne firmy spedycyjne do wdrożenia podobnych, innowacyjnych rozwiązań.

Facebook
Twitter
LinkedIn
system z wpisu
Kamerka symbolizująca photoflow czyli systemy monitorowania i rejestrowania ładunków. Automatyczna dokumentacja transportowo spedycyjna

PHOTOFLOW

Poznaj system PhotoFlow, który automatyzuje monitoring i proces tworzenia dokumentacji stanu towarów podczas transportu. Zyskaj pewność, że Twoje towary są bezpieczne, a w razie reklamacji będziesz miał natychmiastowy dostęp do dokumentacji.

Polecane wpisy
Otwarty kontener w trakcie usługi Formowania kontenerów przy użyciu aplikacji Photoflow

Formowanie Kontenerów

Czym jest formowanie kontenerów? Formowanie kontenerów to proces odpowiedniego pakowania i zabezpieczania ładunku wewnątrz kontenera transportowego. Nie jest to jedynie umieszczanie przedmiotów w przestrzeni, ale

Czytaj więcej »
Zrealizowane projekty