Bezprzewodowe systemy pomiarowe w świecie IoT.

Włączenie chatu powiązanego z kodem QR, produktem i dokumentacją

Włączenie chatu powiązanego z kodem QR, produktem i dokumentacją

Rejestracja konta – do Konsoli można zalogować się na stronie https://md.invinets.com/auth/sign-up wypełniając dane lub korzystając z konta Google lub Microsoft.

Funkcjonalność chat umożliwia Twoim klientom lub pracownikom łatwe zgłaszanie uwag czy problemów, związanych z produktem czy urządzeniem. Wystarczy zeskanować kod QR smartfonem lub tabletem, aby uzyskać dostęp do dedykowanej platformy wsparcia. Dzięki temu masz możliwość szybkiej odpowiedzi i dostosowania pomocy do indywidualnych potrzeb.

Aby uruchomić funkcjonalność, należy w konsoli wybrać w Menu “Apki”, a następnie z listy produkt, dla którego chcemy uruchomić Chat

Po otworzeniu produktu, zaznaczamy checkbox “Chat” i zatwierdzamy przyciskiem “Zapisz”

Od teraz po zeskanowaniu kodu qr przypisanego do produktu, widoczny jest przycisk “Napisz do nas”. Po wybraniu go uruchamia się czat, powiązany z konkretnym produktem - w ten sposób możemy wysłać wiadomość.

Wiadomość widoczna jest w konsoli w zakładce “Chat”. Tutaj możemy na nią odpowiedzieć.

Sprawdź inne możliwości Konsoli:

Konsola Maps Direct kryje w sobie wiele funkcji oraz możliwości, które są kompatybilne z naszymi rozwiązaniami QR Support oraz QR Supportchat.

Zachęcamy do ich samodzielnego przetestowania. 
W tym celu załóż darmowe konto, zaloguj się do konsoli i przejdź krok po kroku poniższe instrukcje.

W razie pytań nasze biuro obsługi klienta w każdej chwili służy pomocą. 

Tworzenie produktu

+ powiązanie produktu z dokumentacją i kodem QR

Powiązanie kodu QR

z produktem i dokumentacją

Uruchomienie chatu

powiązanego z kodem QR, produktem i dokumentacją

Facebook
Twitter
LinkedIn
Ten komponent ma zastosowanie w rozwiązaniu
qr support

QR Support

Poznaj system QR Support przez który masz szybki dostęp do aktualnych dokumentów firmowych, a Twoim Twoi klienci będą mieli łatwy dostęp do dokumentacji, instrukcji oraz filmów instruktażowych.

qr supportchat

QR Supportchat

Poznaj QR SupportChat dzięki któremu Twoi klienci będą mieli łatwy dostęp do dokumentacji, instrukcji i filmów instruktażowych oraz opcje bezpośredniego kontaktu z Tobą poprzez czat.

quickserve qr

Quickserve QR

Poznaj nasze innowacyjne rozwiązanie QuickServe QR, które rewolucjonizuje obsługę w restauracjach, dzięki któremu Twoi klienci będą mogli w swoich telefonach przeglądać menu, zamawiać potrawy, wzywać kelnera lub rezerwować stoliki.

Inne Komponenty
karta rfid inspectogreen

Karty RFID

Karty RFID reprezentują poszczególnych pracowników, lokalizacje i zadania zdefiniowane przez klienta. Tym samym system MAPS jest w pełni dostosowany do potrzeb i specyfiki funkcjonowania danego

Czytaj więcej »
smartfon do inspectogreen

Smartfon Motorola Moto G7

W systemie MAPS smartfon odpowiada za zgrywanie danych zarejestrowanych przez sensory i ich eksport do modelu analitycznego w chmurze internetowej. Przesyłanie danych odbywa się bezobsługowo,

Czytaj więcej »

Kody QR

Po ich zeskanowaniu zyskujesz dostęp do informacji, dotyczących podpiętego pod kod urządzenia lub produktu. Mogą to być np. instrukcje lub filmy, ale również chat, który

Czytaj więcej »