Bezprzewodowe systemy pomiarowe w świecie IoT.

ThermoMesh Goes Global: kolejna współpraca ze Smurfit Kappa

W ostatnim czasie InviNets nawiązało kolejną, owocną współpracę. Dzięki rekomendacji Smurfit Kappa Warszawa, dostarczyliśmy system ThermoMesh dla Smurfit Kappa UAB w Wilnie. Było to dla nas ciekawe wyzwanie, ponieważ po raz pierwszy nasze rozwiązanie do pomiaru warunków środowiska miało zostać zainstalowane za granicą. Dodatkowo instalacja odbyła się całkowicie zdalnie.

Smurfit Kappa

"Współpraca z Smurfit Kappa to nie tylko międzynarodowy sukces, ale też dowód na to, ze nasze rozwiązania idealnie się sprawdzają się w boju. Dzięki umieszczeniu na naszych urządzeniach kodów QR powiązanych z systemem QR SupportChat, zagwarantowaliśmy klientowi szybki dostęp do dokumentacji technicznej i ułatwiliśmy kontakt z nami poprzez czat, co znacząco przyczyniło się do efektywności i sukcesu międzynarodowej instalacji systemu ThermoMesh."

Przy tego typu projektach, nieodzowne jest zapewnienie klientowi odpowiedniego wsparcia i możliwości łatwego kontaktu w razie napotkania trudności. Tak też było w tym przypadku – pracownik Smurfit Kappa w trakcie montażu sieci napotkał na pewne utrudnienia. Dzięki umieszczeniu na naszych urządzeniach kodów QR powiązanych z systemem QR SupportChat, zagwarantowaliśmy szybki dostęp do dokumentacji technicznej i ułatwiliśmy kontakt z nami poprzez czat. W tym przypadku szczególnie pomocna okazała się właśnie funkcja czatu – klient napotykając problem z konkretnym urządzeniem, zeskanował umieszczony na obudowie kod QR i napisał do nas. Dzięki temu dokładnie wiedzieliśmy którego egzemplarza dotyczy zgłoszenie, przekazaliśmy pracownikowi dokładne kroki postępowania, a następnie połączyliśmy się z urządzeniem zdalnie i odpowiednio je skonfigurowaliśmy. Dalsza instalacja przebiegła bezproblemowo, dzięki czemu klient wkrótce mógł w pełni korzystać z udogodnień, które zapewnia ThermoMesh.

thermomesh
Wszystkie dane w jednym miejscu
Chcesz wiedzieć więcej?

Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i opowie więcej o korzyściach Portalu ThermoMesh

ThermoMesh już działa na Litwie, a my bardzo cieszymy się z nowej współpracy. Jest to dla nas tym większa radość, że nowy projekt jest owocem udanej współpracy z oddziałami Smurfit Kappa w Polsce. Mamy nadzieję, że wkrótce nasze sensory będą mogły kontrolować warunki w kolejnych halach produkcyjnych i magazynowych w kolejnych filiach tej globalnej korporacji.

Facebook
Twitter
LinkedIn
system z wpisu
Kamerka symbolizująca photoflow czyli systemy monitorowania i rejestrowania ładunków. Automatyczna dokumentacja transportowo spedycyjna

PHOTOFLOW

Poznaj system PhotoFlow, który automatyzuje monitoring i proces tworzenia dokumentacji stanu towarów podczas transportu. Zyskaj pewność, że Twoje towary są bezpieczne, a w razie reklamacji będziesz miał natychmiastowy dostęp do dokumentacji.

Polecane wpisy
urządzenia pomiarowe w magazynie

Urządzenia pomiarowe w magazynie

Pomiary, kontrola, efektywność: kluczowa rola urządzeń pomiarowych w magazynach Współczesne magazyny stanowią skomplikowane środowisko, w którym precyzyjne pomiary sygnałów odgrywają kluczową rolę. Urządzenia pomiarowe w

Czytaj więcej »
Zrealizowane projekty
Invinets współpracuje z Maersk w ramach formowania kontenerów

Współpraca z Maersk

InviNets i Maersk – innowacyjna współpraca w logistyce morskiej. Z ogromną radością informujemy o naszej najnowszej współpracy z jednym z najważniejszych światowych graczy w branży

Czytaj więcej »