Bezprzewodowe systemy pomiarowe w świecie IoT.

Powiązanie gotowego kodu QR z produktem i dokumentacją

Powiązanie kodu QR z produktem i dokumentacją

Jeżeli posiadasz już pulę niewykorzystanych kodów QR, wygenerowanych wcześniej za pomocą Konsoli InviNets (Instrukcja: Projektowanie i generowanie kodów QR), możesz je aktywować w dowolnym momencie. Aktywacja polega na przypisaniu do “pustego” kodu QR produktu i dokumentacji.

Nieaktywny kod QR po zeskanowaniu przekieruje nas do komunikatu:

Aby aktywować kod, w pierwszej kolejności powinniśmy mieć utworzony produkt i przypisaną do niego dokumentację. W tym celu należy zalogować się do konsoli, i wykonać punkty 1-9 z instrukcji dot. Projektowania i generowania kodów QR.

Po zapisaniu produktu i dokumentacji skanujemy kod, który chcemy aktywować, wybieramy przycisk “Aktywuj teraz” i logujemy się do Konsoli.

Wybieramy z listy właściwy Projekt i Produkt. Zatwierdzamy przyciskiem “Aktywuj kod

Od teraz po zeskanowaniu kodu zostaniesz przekierowany do produktu i przypisanej dokumentacji.

Teraz umieść kod na urządzeniu. Gotowe.

Rejestracja konta – do Konsoli można zalogować się na stronie https://md.invinets.com/auth/sign-up wypełniając dane lub korzystając z konta Google lub Microsoft.

Sprawdź inne możliwości Konsoli:

Konsola Maps Direct kryje w sobie wiele funkcji oraz możliwości, które są kompatybilne z naszymi rozwiązaniami QR Support oraz QR Supportchat.

Zachęcamy do ich samodzielnego przetestowania. 
W tym celu załóż darmowe konto, zaloguj się do konsoli i przejdź krok po kroku poniższe instrukcje.

W razie pytań nasze biuro obsługi klienta w każdej chwili służy pomocą. 

Tworzenie produktu

+ powiązanie produktu z dokumentacją i kodem QR

Projektowanie i generowanie kodów QR

do późniejszego powiązania z produktem i dokumentacją, z opcją zamówienia naklejek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Ten komponent ma zastosowanie w rozwiązaniu
qr support

QR Support

Poznaj system QR Support przez który masz szybki dostęp do aktualnych dokumentów firmowych, a Twoim Twoi klienci będą mieli łatwy dostęp do dokumentacji, instrukcji oraz filmów instruktażowych.

qr supportchat

QR Supportchat

Poznaj QR SupportChat dzięki któremu Twoi klienci będą mieli łatwy dostęp do dokumentacji, instrukcji i filmów instruktażowych oraz opcje bezpośredniego kontaktu z Tobą poprzez czat.

quickserve qr

Quickserve QR

Poznaj nasze innowacyjne rozwiązanie QuickServe QR, które rewolucjonizuje obsługę w restauracjach, dzięki któremu Twoi klienci będą mogli w swoich telefonach przeglądać menu, zamawiać potrawy, wzywać kelnera lub rezerwować stoliki.

Inne Komponenty
Koncentrator GW44K

Koncentrator GW44K

Koncentrator GW44K to kompaktowy, bezprzewodowy punkt dostępowy 4G (LTE). Urządzenie wyposażone jest w zintegrowaną antenę LTE.  Jego zadaniem jest zbieranie odczytów z sensorów i przesyłanie ich

Czytaj więcej »
Raporty w Excel/Power BI

Raporty w Excel/Power BI

Chmura Maps to innowacyjne rozwiązanie, które oferuje nie tylko zaawansowane funkcje mapowania, ale także gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i niezawodności dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i

Czytaj więcej »