Bezprzewodowe systemy pomiarowe w świecie IoT.

Projektowanie i generowanie kodów QR w Konsoli Maps Direct

Projektowanie i generowanie kodów QR

do późniejszego powiązania z produktem i dokumentacją, z opcją zamówienia naklejek

Rejestracja konta – do Konsoli można zalogować się na stronie https://md.invinets.com/auth/sign-up wypełniając dane lub korzystając z konta Google lub Microsoft.

002-one

Po zalogowaniu do Konsoli, wybierz zakładkę "Generator Kodów".

014-two

Aby utworzyć nowy kod QR, wybierz opcję "+ Nowy szablon".

025-three

Po dodaniu nowego kodu, wybierz "Edytuj", aby dostosować wygląd kodu, tak jak nazwę, kształt, kolory, wypełnienie i logo. Zapisz wprowadzone zmiany.

036-four

Zamówienie kodów w formie naklejek, odbywa się poprzez opcję "Zamów", gdzie należy podać wymaganą liczbę kodów i ich wielkość, a następnie otrzymasz szacunkową cenę. Podaj adres dostawy i e-mail do potwierdzenia zamówienia.

047-five

Opcja "Generuj" pozwala na ustalenie rozmiaru kodu, wielkości wydruku i rozmiaru papieru, a następnie generuje plik PDF na pulpit.

Sprawdź inne możliwości Konsoli:

Konsola Maps Direct kryje w sobie wiele funkcji oraz możliwości, które są kompatybilne z naszymi rozwiązaniami QR Support oraz QR Supportchat.

Zachęcamy do ich samodzielnego przetestowania. 
W tym celu załóż darmowe konto, zaloguj się do konsoli i przejdź krok po kroku poniższe instrukcje.

W razie pytań nasze biuro obsługi klienta w każdej chwili służy pomocą. 

Tworzenie produktu

+ powiązanie produktu z dokumentacją i kodem QR

Uruchomienie chatu

powiązanego z kodem QR, produktem i dokumentacją

Facebook
Twitter
LinkedIn
Ten komponent ma zastosowanie w rozwiązaniu
qr support

QR Support

Poznaj system QR Support przez który masz szybki dostęp do aktualnych dokumentów firmowych, a Twoim Twoi klienci będą mieli łatwy dostęp do dokumentacji, instrukcji oraz filmów instruktażowych.

qr supportchat

QR Supportchat

Poznaj QR SupportChat dzięki któremu Twoi klienci będą mieli łatwy dostęp do dokumentacji, instrukcji i filmów instruktażowych oraz opcje bezpośredniego kontaktu z Tobą poprzez czat.

quickserve qr

Quickserve QR

Poznaj nasze innowacyjne rozwiązanie QuickServe QR, które rewolucjonizuje obsługę w restauracjach, dzięki któremu Twoi klienci będą mogli w swoich telefonach przeglądać menu, zamawiać potrawy, wzywać kelnera lub rezerwować stoliki.

Inne Komponenty
Raporty w Excel/Power BI

Raporty w Excel/Power BI

Chmura Maps to innowacyjne rozwiązanie, które oferuje nie tylko zaawansowane funkcje mapowania, ale także gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i niezawodności dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i

Czytaj więcej »
Konsola Invinets do systemu QR Support i QR Supportchat

Konsola Maps Direct

Narzędzie dedykowane rozwiązaniom InviNets, wykorzystującym kody QR – QR Support i QR SupportChat. Dzięki konsoli możesz projektować, tworzyć i zamawiać kody QR i w prosty

Czytaj więcej »