Bezprzewodowe systemy pomiarowe w świecie IoT.

Chmura MAPS

Chmura MAPS

Chmura Maps gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i niezawodności, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i rygorystycznych procedur zabezpieczających. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo i niezawodność naszego systemu dzięki zaawansowanym technologiom i procedurom zabezpieczającym. 

Infrastruktura i Bezpieczeństwo

Rozwiązanie jest osadzone na klastrze Kubernetes, zlokalizowanym na platformie Google Cloud Platform w regionie Frankfurt, spełniającej szereg certyfikatów bezpieczeństwa. To strategiczne położenie gwarantuje szybki i stabilny dostęp do aplikacji dla użytkowników z Europy.

Dostęp do klastra jest ściśle ograniczony – ma do niego dostęp wyłącznie administrator, który uwierzytelnia się za pomocą fizycznego klucza USB i hasła, co minimalizuje ryzyko nieautoryzowanego dostępu i ataków z zewnątrz. Wszystkie kontenery są odseparowane sieciowo, co zapewnia dodatkową warstwę bezpieczeństwa, bo włamanie na jeden z nich nie oznacza włamania na inne.

Komunikacja i Dostęp
Każda komunikacja z zewnątrz jest kierowana wyłącznie przez bezpieczny, zaktualizowany, audytowany punk ingresu reverse-proxy, wyłącznie z szyfrowaniem HTTPS. Reszta ruchu sieciowego jest skutecznie blokowana przez firewall, eliminując możliwość nieautoryzowanego dostępu.

Logowanie i Autentykacja
Proces logowania do aplikacji MAPS jest zabezpieczony za pomocą kluczy. Wszystkie dane są transmitowane wyłącznie przez połączenia szyfrowane, zapewniając prywatność i integralność informacji.

Baza Danych i Backup
Nasz system opiera się na bazie danych high-availability, co gwarantuje jej dostępność i wydajność nawet w przypadku awarii pojedynczych elementów infrastruktury. Backupy są realizowane co godzinę, z możliwością point-in-time recovery, a zakres archiwizowanych danych sięga 31 dni wstecz.

Inne kompatybilne komponenty:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Ten komponent ma zastosowanie w rozwiązaniu
System kontroli obchodów, który zawiera czytnik kontroli pracy wartowników podczas obchodów

INSPECTOGREEN

Poznaj nowoczesne narzędzie stworzone z myślą o producentach pomidorów, ogórków, kwiatów i pnączy oraz wszystkich, którzy zajmują się uprawą roślin.

System kontroli obchodów, który zawiera czytnik kontroli pracy wartowników podczas obchodów

INSPECTOFLOW

Poznaj nasz nowoczesny system kontroli obchodów oparty na aplikacji na smartfon i chmurze z opcją dodawania skanowania kodów QR lub kart RFID oraz dodawania zdjęć lub notatek głosowych.

Inne Komponenty
Antena Lora

Antena Lora

To urządzenie pozwalające uzyskać większy zasięg sieci. Wystarczy podłączyć ją do koncentratora GW44 lub GW44K za pomocą kabla. Antenę można zamontować do metalowych powierzchni za

Czytaj więcej »
karta rfid inspectogreen

Karty RFID

Karty RFID reprezentują poszczególnych pracowników, lokalizacje i zadania zdefiniowane przez klienta. Tym samym system MAPS jest w pełni dostosowany do potrzeb i specyfiki funkcjonowania danego

Czytaj więcej »