Bezprzewodowe systemy pomiarowe w świecie IoT.

qr support

QR Support

Baza wiedzy zawsze pod ręką

QR Support eliminuje potrzebę korzystania z dokumentów papierowych oraz ogranicza błędy wynikające z przyzwyczajeń, dostarczając bieżącą bazę wiedzy dostępną na żądanie. Twoi pracownicy mają szybki dostęp do aktualnej dokumentacji,
co usprawnia wykonywanie zadań oraz ułatwia proces wdrażania i szkolenia nowych pracowników.1

idea

Jak działa QR Support?

QR Support umożliwia generowanie kodów QR i połączenie ich z dokumentacją techniczną, instrukcjami obsługi urządzeń, filmami szkoleniowymi itd. Kody QR umieszczone w strategicznych lokalizacjach umożliwiają pracownikom dostęp do niezbędnych informacji na bieżąco. 

Co zyskujesz?

1

Zwiększoną efektywność i jakość pracy

Pracownik ma zebrane w jednym miejscu wszystkie potrzebne materiały. Dzięki temu nie rozprasza siebie i współpracowników, zmniejsza ilość błędów, a praca jest wykonywana szybciej.

2

Usprawnienie szkoleń

Z bazy materiałów można skorzystać w dowolnym momencie. To znacznie ułatwia wdrożenie nowych pracowników, a obecnym umożliwia zapoznanie się z aktualizacjami.

2

Oszczędność czasu i pieniędzy

Wprowadzenie bazy wiedzy i instrukcji usprawnia pracę oraz pomaga w optymalizacji procesów. Nie musisz już więcej myśleć o drukowaniu i rozdawaniu papierowych dokumentów. Co więcej nie musisz szkolić każdego pracownika osobno.

4

Zwiększone bezpieczeństwo

Opis procedur oraz instrukcja obsługi urządzeń zmniejsza ilość błędów i wypadków. QR Support jest też specjalistycznie szyfrowany i przesyła dane do chronionej chmury. To zabezpiecza Twoje know-how i tajemnice firmy o wiele lepiej, niż kartka papieru.

webpage

QR Support

Często zadawane pytania
Ile trwa wdrożenie systemu?

Rozwiązanie jest gotowe do użytku. Od Ciebie zależy jak szybko i jakie dokumenty podepniesz pod kody.

Dane są przechowywane na serwerach InviNets, w przestrzeni Unii Europejskiej. Są specjalistycznie szyfrowane i bezpiecznie przechowywane.

Wycena zależy od zajmowanej przez dokumentację pamięci oraz od ilości wykorzystywanych kodów i ich wyświetleń.

Dostęp może być ogólny lub personalizowany przez system autoryzacji.

W dowolnej chwili można dodawać nowe kody oraz modyfikować dokumentację. Możliwe jest dodanie kilku dokumentów/filmów/plików pod jeden kod.

Tak, dostęp do internetu jest niezbędny.

sample

Komponenty

użyte w rozwiązaniu QR Support
Powiązane usługi
qr supportchat

QR Supportchat

Poznaj QR SupportChat dzięki któremu Twoi klienci będą mieli łatwy dostęp do dokumentacji, instrukcji i filmów instruktażowych oraz opcje bezpośredniego kontaktu z Tobą poprzez czat.

quickserve qr

Quickserve QR

Poznaj nasze innowacyjne rozwiązanie QuickServe QR, które rewolucjonizuje obsługę w restauracjach, dzięki któremu Twoi klienci będą mogli w swoich telefonach przeglądać menu, zamawiać potrawy, wzywać kelnera lub rezerwować stoliki.

Inne systemy
System kontroli obchodów, który zawiera czytnik kontroli pracy wartowników podczas obchodów

INSPECTOFLOW

Poznaj nasz nowoczesny system kontroli obchodów oparty na aplikacji na smartfon i chmurze z opcją dodawania skanowania kodów QR lub kart RFID oraz dodawania zdjęć lub notatek głosowych.

Kamerka symbolizująca photoflow czyli systemy monitorowania i rejestrowania ładunków. Automatyczna dokumentacja transportowo spedycyjna

PHOTOFLOW

Poznaj system PhotoFlow, który automatyzuje monitoring i proces tworzenia dokumentacji stanu towarów podczas transportu. Zyskaj pewność, że Twoje towary są bezpieczne, a w razie reklamacji będziesz miał natychmiastowy dostęp do dokumentacji.

thermomesh

THERMOMESH

Poznaj system ThermoMesh, przez który będziesz monitorować warunki środowiska w halach produkcyjnych, magazynach, szklarniach, aptekach, muzeach i wielu innych miejscach. Zyskaj zdalnie pewność, że warunki są optymalne.

Przeczytaj również
Zdjęcie farmy pomidorów pokazujące jak może działać wirtualne rolnictwo

Jak funkcjonuje wirtualne gospodarstwo?

Produkcja rolna jest skomplikowanym procesem, który wymaga efektywnego zarządzania zasobami. Opłacalność produkcji rolnej zależy od umiejętności monitorowania i optymalizacji kosztów produkcji, szczególnie w kontekście najważniejszych

Czytaj więcej »