Bezprzewodowe systemy pomiarowe w świecie IoT.

thermomesh dla aptek

ThermoMesh dla Aptek

Monitorowanie warunków przechowywania leków w aptece

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie podstawowych warunków prowadzenia apteki, w tym warunków przechowywania leków (I i II), pomieszczenia apteczne muszą być wyposażone w systemy, które całodobowo monitorują temperaturę i wilgotność. Rozwiązanie ThermoMesh sprawdzi się tu idealnie! Nasz system dba o właściwe przechowywanie leków i wyrobów medycznych, a w razie nieprawidłowości informuje o przekroczeniu pożądanych warunków.

idea

Dlaczego ThermoMesh?

Rozporządzenie określa warunki, które musi spełnić sprzęt do pomiaru warunków środowiska. ThermoMesh spełnia je wszystkie. 

  • System jest wyposażony w funkcjonalność, która wysyła powiadomienia (SMS lub e-mail), gdy zostanie przekroczona zadana wartość temperatury lub wilgotności

  • Nasze sensory posiadają certyfikat wzorcowania laboratorium akredytowanego przez Polskie Centrum Akredytacji 

  • Zebrane odczyty, widoczne są w naszym Portalu dostępnym w przeglądarce internetowej. Masz do nich wgląd z każdego miejsca i o każdej porze

Dlaczego warto wybrać Thermomesh dla Aptek?

1

Odporny na trudne warunki

System ThermoMesh został zaprojektowany z myślą o wytrzymałości w ekstremalnych warunkach, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem do monitorowania temperatury w chłodniach i zamrażarkach, gdzie niezawodność i precyzja są kluczowe dla zachowania jakości przechowywanych produktów.

2

Niezawodność potwierdzona w medycynie

ThermoMesh to sprawdzone rozwiązanie monitoringu, które z powodzeniem jest wykorzystywane w laboratoriach i placówkach medycznych, gwarantując precyzyjne śledzenie warunków przechowywania wrażliwych próbek i preparatów.

2

Bezobsługowe sensory

Sensory ThermoMesh zapewniają bezproblemową pracę do dwóch lat na zaledwie dwóch bateriach AAA, eliminując potrzebę częstej wymiany i konserwacji, co czyni je idealnym wyborem dla miejsc wymagających minimalnej interwencji.

4

Prostry i bezinwazyjny montaż

System ThermoMesh charakteryzuje się prostotą montażu, który jest bezinwazyjny i intuicyjny, umożliwiając szybką i samodzielną instalację bez potrzeby specjalistycznych narzędzi czy wsparcia technicznego.

webpage

ThermoMesh dla Aptek

Często zadawane pytania
Ile trwa wdrożenie systemu od momentu złożenia zamówienia?

Przed wdrożeniem systemu sensory poddawane są wzorcowaniu. Proces ten trwa około 10 dni roboczych. Sam montaż czujników to nawet kilka minut, w zależności od ilości punktów pomiarowych.

Montaż jest bardzo prosty. Wystarczy podłączyć do zasilania koncentrator, który zbiera dane z czujników oraz rozłożyć montowane na magnes sensory. Z powodzeniem możesz zrobić to samodzielnie.

Tak, możesz samodzielnie dodawać i definiować warunki, w których będą uruchamiały się alerty. Masz też możliwość dodania innych osób, które będą otrzymywały powiadomienia.

Dbamy o to, by dane były specjalistycznie szyfrowane i bezpiecznie przechowywane. Znajdują się na firmowych serwerach InviNets, które są na terenie Unii Europejskiej.

Domyślnie dane, które przesyłasz do chmury, przechowujemy rok. Oczywiście możesz przedłużyć ten okres lub pobrać dane na dysk lokalny/zewnętrzny.

Nasze sensory są tak skonstruowane, żeby warunki atmosferyczne nie miały na nie wpływu. Z powodzeniem możesz je stosować w niskich temperaturach.

Powiązane usługi
thermomesh

THERMOMESH

Poznaj system ThermoMesh, przez który będziesz monitorować warunki środowiska w halach produkcyjnych, magazynach, szklarniach, aptekach, muzeach i wielu innych miejscach. Zyskaj zdalnie pewność, że warunki są optymalne.

Kontrola temperatury i wilgotności w muzeum

ThermoMesh dla Muzeów

Poznaj system do kontroli temperatury i wilgotności w muzeum, dzięki któremu cenne eksponaty dziedzictwa kulturowego niewielkim kosztem zostaną zachowane dla przyszłych pokoleń.

Inne systemy
qr supportchat

QR Supportchat

Poznaj QR SupportChat dzięki któremu Twoi klienci będą mieli łatwy dostęp do dokumentacji, instrukcji i filmów instruktażowych oraz opcje bezpośredniego kontaktu z Tobą poprzez czat.

System kontroli obchodów, który zawiera czytnik kontroli pracy wartowników podczas obchodów

INSPECTOFLOW

Poznaj nasz nowoczesny system kontroli obchodów oparty na aplikacji na smartfon i chmurze z opcją dodawania skanowania kodów QR lub kart RFID oraz dodawania zdjęć lub notatek głosowych.

Kamerka symbolizująca photoflow czyli systemy monitorowania i rejestrowania ładunków. Automatyczna dokumentacja transportowo spedycyjna

PHOTOFLOW

Poznaj system PhotoFlow, który automatyzuje monitoring i proces tworzenia dokumentacji stanu towarów podczas transportu. Zyskaj pewność, że Twoje towary są bezpieczne, a w razie reklamacji będziesz miał natychmiastowy dostęp do dokumentacji.

Przeczytaj również