Bezprzewodowe systemy pomiarowe w świecie IoT.

thermomesh dla aptek - warunki przechowywana leków w aptace

ThermoMesh dla Aptek

Monitorowanie warunków przechowywania leków w aptece

Prowadząc Aptekę powinieneś rozważyć implementację ThermoMesh dla Aptek, które nie tylko zapewnia zgodność z najnowszymi wymogami Ministra Zdrowia w zakresie wymogów dot. przechowywania leków, ale jest przede wszystkim innowacyjnym i niezawodnym rozwiązaniem, dla każdej apteki dążącej do zapewnienia najwyższej jakości przechowywania leków. ThermoMesh stanowi klucz do utrzymania doskonałych warunków dla delikatnych produktów farmaceutycznych.

 

Ile kosztuje wdrożenie?

portal thermomesh dla aptek

Sprawdź orientacyjną wycenę lub zadaj pytanie naszemu ekspertowi, który odpowie na wszystkie pytania i przygotuję wycenę skrojoną pod potrzeby Twojej apteki.

Zadaj pytanie ekspertowi

Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i przedstawi więcej korzyści implementacji Portalu ThermoMesh w Twojej Aptece

System ThermoMesh nie tylko spełnia, ale przewyższa standardy regulacyjne, zapewniając stały monitoring temperatury i wilgotności w aptece, co jest niezbędne do zachowania skuteczności i bezpieczeństwa leków. Z ThermoMeshem, żadne wahania temperatury nie umkną Twojej uwadze. Dzięki zaawansowanym algorytmom, nasze urządzenie nie tylko rejestruje dane, ale także analizuje je w czasie rzeczywistym, ostrzegając o każdym potencjalnym zagrożeniu stabilności przechowywanych produktów. Dodatkowo w systemie ThermoMesh dla Aptek prowadzona jest ewidencja pomiaru temperatury i wilgotności, prowadzenie której stało się wymogiem ustawowym dla Aptek.

idea

Dlaczego ThermoMesh?

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie podstawowych warunków prowadzenia apteki, w tym warunków przechowywania leków (I i II), pomieszczenia apteczne muszą być wyposażone w systemy, które całodobowo monitorują temperaturę i wilgotność. Rozwiązanie ThermoMesh sprawdzi się tu idealnie! Nasz system dba o właściwe przechowywanie leków i wyrobów medycznych, a w razie nieprawidłowości informuje o przekroczeniu pożądanych warunków.

Rozporządzenie określa warunki, które musi spełnić sprzęt do pomiaru warunków środowiska. ThermoMesh spełnia je wszystkie. 

  • System jest wyposażony w funkcjonalność, która wysyła powiadomienia (SMS lub e-mail), gdy zostanie przekroczona zadana wartość temperatury lub wilgotności

  • Nasze sensory posiadają certyfikat wzorcowania laboratorium akredytowanego przez Polskie Centrum Akredytacji 

  • Zebrane odczyty, widoczne są w naszym Portalu dostępnym w przeglądarce internetowej. Masz do nich wgląd z każdego miejsca i o każdej porze

Technologia = wygodna + bezpieczeństwo

ThermoMesh to nie tylko technologia, ale i wygoda oraz bezpieczeństwo. System jest niezwykle łatwy w instalacji i obsłudze. Interfejs w portalu użytkownika został zaprojektowany z myślą o intuicyjności, co sprawia, że zarządzanie warunkami przechowywania leków jest proste i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Możliwość zdalnego dostępu do danych w każdej chwili oraz ich archiwizacja zapewniają maksymalny komfort i bezpieczeństwo informacji. Użytkownik ma dostęp do map ciepła, które pozwalają natychmiast wychwycić niekorzystne zmiany warunków przechowywania leków w aptece

Zainwestuj w bezpieczeństwo pacjentów

Inwestując w ThermoMesh, inwestujesz w bezpieczeństwo pacjentów, a tym samym w reputację swojej apteki. Przekonaj się, jak nasze rozwiązanie może pomóc Ci w optymalizacji warunków przechowywania leków i sprostać wymogom ustawy, podnosząc tym samym standardy obsługi klienta i zapewniając im pełne bezpieczeństwo oferowanych produktów. Dowiedz się więcej o ThermoMesh i dołącz do grona zadowolonych Aptek, którzy już teraz cieszą się spokojem ducha, wiedząc, że ich produkty są przechowywane w idealnych warunkach.

Dlaczego warto wybrać Thermomesh dla Aptek?

1

Odporny na trudne warunki

System ThermoMesh został zaprojektowany z myślą o wytrzymałości w ekstremalnych warunkach, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem do monitorowania temperatury w chłodniach i zamrażarkach, gdzie niezawodność i precyzja są kluczowe dla zachowania jakości przechowywanych produktów.

2

Niezawodność potwierdzona w medycynie

ThermoMesh to sprawdzone rozwiązanie monitoringu, które z powodzeniem jest wykorzystywane w laboratoriach i placówkach medycznych, gwarantując precyzyjne śledzenie warunków przechowywania wrażliwych próbek i preparatów.

2

Bezobsługowe sensory

Sensory ThermoMesh zapewniają bezproblemową pracę do dwóch lat na zaledwie dwóch bateriach AAA, eliminując potrzebę częstej wymiany i konserwacji, co czyni je idealnym wyborem dla miejsc wymagających minimalnej interwencji.

4

Prostry i bezinwazyjny montaż

System ThermoMesh charakteryzuje się prostotą montażu, który jest bezinwazyjny i intuicyjny, umożliwiając szybką i samodzielną instalację bez potrzeby specjalistycznych narzędzi czy wsparcia technicznego.

Ile to kosztuje?

Cena uzależniona jest od ilości punktów pomiarowych. Poniżej przedstawiamy orientacyjną wycenę:

  • Sensor 500 zł/szt. w tym wzorcowanie i baterie litowe.
  • Koncentrator1500 zł
  • Zdalne wsparcie przy uruchomieniu, utworzenie planów, szkolenie gratis.

Do tego miesięczny abonament (rejestracja odczytów, przechowywanie danych w chmurze, dostęp do portalu, alerty e-mail) – 5-20 zł/ punkt pomiarowy miesięcznie.

webpage

ThermoMesh dla Aptek

Często zadawane pytania
Ile trwa wdrożenie systemu od momentu złożenia zamówienia?

Przed wdrożeniem systemu sensory poddawane są wzorcowaniu. Proces ten trwa około 10 dni roboczych. Sam montaż czujników to nawet kilka minut, w zależności od ilości punktów pomiarowych.

Montaż jest bardzo prosty. Wystarczy podłączyć do zasilania koncentrator, który zbiera dane z czujników oraz rozłożyć montowane na magnes sensory. Z powodzeniem możesz zrobić to samodzielnie.

Tak, możesz samodzielnie dodawać i definiować warunki, w których będą uruchamiały się alerty. Masz też możliwość dodania innych osób, które będą otrzymywały powiadomienia.

Dbamy o to, by dane były specjalistycznie szyfrowane i bezpiecznie przechowywane. Znajdują się na firmowych serwerach InviNets, które są na terenie Unii Europejskiej.

Domyślnie dane, które przesyłasz do chmury, przechowujemy rok. Oczywiście możesz przedłużyć ten okres lub pobrać dane na dysk lokalny/zewnętrzny.

Nasze sensory są tak skonstruowane, żeby warunki atmosferyczne nie miały na nie wpływu. Z powodzeniem możesz je stosować w niskich temperaturach.

sample

Komponenty

użyte w rozwiązaniu ThermoMesh dla Aptek
Wzorcowanie przyrządów pomiarowych

Wzorcowanie urządzeń pomiarowych

Czym jest wzorcowanie urządzeń i po co je robić?

 

Wzorcowanie przyrządów pomiarowych jest bardzo istotnym elementem dla naszych rowiązań. Robi się je po to, aby mieć pewność, że urządzenia monitorujące warunki środowiskowe w obiektach były precyzyjne i wskazywały rzeczywiste warunki, a nie tylko przybliżone. Dzięki temu towary, leki czy eksponaty przechowywane są w odpowiednich warunkach.

Warto też pamiętać, że świadectwa wzorcowania są często wymagane podczas audytów. Zalecamy  przeprowadzić wzorcowanie także wtedy, kiedy zachodzi wątpliwość co do poprawności działania urządzenia.

Jeżeli chciałbyś przeprowadzić wzorcowanie to zapraszamy do kontaktu. 

Powiązane usługi
thermomesh

THERMOMESH

Poznaj system ThermoMesh, przez który będziesz monitorować warunki środowiska w halach produkcyjnych, magazynach, szklarniach, aptekach, muzeach i wielu innych miejscach. Zyskaj zdalnie pewność, że warunki są optymalne.

Kontrola temperatury i wilgotności w muzeum

ThermoMesh dla Muzeów

Poznaj system do kontroli temperatury i wilgotności w muzeum, dzięki któremu cenne eksponaty dziedzictwa kulturowego niewielkim kosztem zostaną zachowane dla przyszłych pokoleń.

Inne systemy
qr supportchat

QR Supportchat

Poznaj QR SupportChat dzięki któremu Twoi klienci będą mieli łatwy dostęp do dokumentacji, instrukcji i filmów instruktażowych oraz opcje bezpośredniego kontaktu z Tobą poprzez czat.

System kontroli obchodów, który zawiera czytnik kontroli pracy wartowników podczas obchodów

INSPECTOFLOW

Poznaj nasz nowoczesny system kontroli obchodów oparty na aplikacji na smartfon i chmurze z opcją dodawania skanowania kodów QR lub kart RFID oraz dodawania zdjęć lub notatek głosowych.

Kamerka symbolizująca photoflow czyli systemy monitorowania i rejestrowania ładunków. Automatyczna dokumentacja transportowo spedycyjna

PHOTOFLOW

Poznaj system PhotoFlow, który automatyzuje monitoring i proces tworzenia dokumentacji stanu towarów podczas transportu. Zyskaj pewność, że Twoje towary są bezpieczne, a w razie reklamacji będziesz miał natychmiastowy dostęp do dokumentacji.

Przeczytaj również