Bezprzewodowe systemy pomiarowe w świecie IoT.

qr supportchat

QR Supportchat

Interaktywny czat i dokumentacja w jednym miejscu

Zapewniamy Twoim Klientom łatwy dostęp do dokumentacji, instrukcji oraz filmów instruktażowych za pomocą
QR SupportChat. Nasza platforma umożliwia także bezpośredni kontakt z Tobą poprzez czat. Przekonaj się, że zarządzanie dokumentacją techniczną nikt nie było tak proste, przyjemne i kompleksowe. 

idea

Jak działa QR Supportchat?

QR SupportChat umożliwia klientom łatwe zgłaszanie problemów. Wystarczy zeskanować kod QR na produkcie smartfonem lub tabletem, aby uzyskać dostęp do dedykowanej platformy wsparcia. Klienci mogą na bieżąco dzielić się informacjami i zdjęciami, a Ty masz możliwość szybkiej odpowiedzi i dostosowania pomocy do indywidualnych potrzeb.

Co zyskujesz?

1

Łatwy dostęp do dokumentacji

QR Support zapewnia wygodny i szybki dostęp do niezbędnych informacji, eliminując konieczność szukania ich w różnych źródłach i oszczędzając czas.

2

Wsparcie dla wielu języków

Nasz system wyświetli odpowiednią wersję dokumentacji dla kraju użytkownika, co ułatwia komunikację międzynarodową.

2

Szybkie rozwiązywanie problemów

Dzięki czatowi można przesyłać zdjęcia i opisy problemów w czasie rzeczywistym, co ułatwia diagnozę. Konsultant ma dostęp do wszystkich niezbędnych szczegółów.

4

Bez instalacji

Klienci nie muszą instalować dodatkowych aplikacji z Google Play lub App Store.

5

Łatwa aktualizacja

Materiały elektroniczne można dowolnie aktualizować, w przeciwieństwie do dokumentacji papierowej.

6

Mniejsze koszty obsługi

Dzięki łatwemu dostępowi do instrukcji, oszczędzasz czas i środki na obsługę zgłoszeń.

Przykładowy zrzut ekranu z systemu QR Supportchat firmy Invinets
webpage

QR Supportchat

Często zadawane pytania
Czy można dodawać kolejne kody i dokumenty?

Tak, możesz w dowolnej chwili dodawać nowe kody oraz modyfikować dokumentację. Istnieje także możliwość dodawania kilku dokumentów, filmów lub plików pod jeden kod.

Tak, nasze rozwiązanie jest zoptymalizowane do działania na różnych platformach i urządzeniach mobilnych, co umożliwia szeroki dostęp dla wszystkich użytkowników.

Nie ma szczególnych wymagań technicznych. Użytkownicy potrzebują jedynie urządzenia z kamerą do skanowania kodów QR i połączenia internetowego, aby uzyskać dostęp do dokumentacji i wsparcia.

Oferujemy wsparcie techniczne przez całą dobę, aby pomóc w rozwiązywaniu wszelkich problemów i odpowiedzieć na pytania dotyczące naszego systemu. Jesteśmy dostępni przez e-mail, telefon oraz interaktywny czat.

sample

Komponenty

użyte w rozwiązaniu QR Supportchat
Powiązane usługi
qr support

QR Support

Poznaj system QR Support przez który masz szybki dostęp do aktualnych dokumentów firmowych, a Twoim Twoi klienci będą mieli łatwy dostęp do dokumentacji, instrukcji oraz filmów instruktażowych.

quickserve qr

Quickserve QR

Poznaj nasze innowacyjne rozwiązanie QuickServe QR, które rewolucjonizuje obsługę w restauracjach, dzięki któremu Twoi klienci będą mogli w swoich telefonach przeglądać menu, zamawiać potrawy, wzywać kelnera lub rezerwować stoliki.

Inne systemy
System kontroli obchodów, który zawiera czytnik kontroli pracy wartowników podczas obchodów

INSPECTOFLOW

Poznaj nasz nowoczesny system kontroli obchodów oparty na aplikacji na smartfon i chmurze z opcją dodawania skanowania kodów QR lub kart RFID oraz dodawania zdjęć lub notatek głosowych.

Kamerka symbolizująca photoflow czyli systemy monitorowania i rejestrowania ładunków. Automatyczna dokumentacja transportowo spedycyjna

PHOTOFLOW

Poznaj system PhotoFlow, który automatyzuje monitoring i proces tworzenia dokumentacji stanu towarów podczas transportu. Zyskaj pewność, że Twoje towary są bezpieczne, a w razie reklamacji będziesz miał natychmiastowy dostęp do dokumentacji.

thermomesh

THERMOMESH

Poznaj system ThermoMesh, przez który będziesz monitorować warunki środowiska w halach produkcyjnych, magazynach, szklarniach, aptekach, muzeach i wielu innych miejscach. Zyskaj zdalnie pewność, że warunki są optymalne.

Przeczytaj również
Zdjęcie farmy pomidorów pokazujące jak może działać wirtualne rolnictwo

Jak funkcjonuje wirtualne gospodarstwo?

Produkcja rolna jest skomplikowanym procesem, który wymaga efektywnego zarządzania zasobami. Opłacalność produkcji rolnej zależy od umiejętności monitorowania i optymalizacji kosztów produkcji, szczególnie w kontekście najważniejszych

Czytaj więcej »
Zastanawiałeś się kiedyś czym jest PowerBI l;ub słyszałeś to określenie? Zapoznaj się z artykułem i dowiedz się.

Czym jest Power BI?

Czym jest Power BI? Microsoft Power BI jest zaawansowanym narzędziem analitycznym, które przekształca rozproszone dane w zrozumiałe i interaktywne raporty oraz dashboardy. To narzędzie Power

Czytaj więcej »