Bezprzewodowe systemy pomiarowe w świecie IoT.

Gastronomia 2.0 by Invinets

Gastronomia 2.0 by InviNets: Dołącz do Programu Partnerskiego i Rewolucjonizuj Branże Gastro razem z Nami!

Jesteśmy na progu rewolucji w branży restauracyjnej, a Ty możesz być jej częścią. Hasło Gastronomia 2.0 zapewne już Ci się obiło o uszy, ale zastanawiałeś się kiedyś głębiej czym tak na prawdę jest? Odkryj nasze innowacyjne rozwiązanie QuickServe QR, które zmienia sposób obsługi klientów i składania zamówień. QuickServe QR bez wątpienia jest częścią Gastronomii 2.0, wprowadzając nową jakość w interakcjach pomiędzy klientem a restauracją.

Zachęcamy do dołączenia do naszego programu partnerskiego i bycia na czele gastronomicznej rewolucji. To unikatowa okazja, aby stać się liderem w branży, wprowadzając innowacyjne rozwiązania QuickServe QR. Jako partner, będziesz miał dostęp do zaawansowanych narzędzi i wsparcia, które pomogą Ci wyróżnić się na rynku, zwiększając zadowolenie klientów i efektywność Twojej działalności. Nie przegap szansy, by być w awangardzie. Bądź o krok przed Twoją konkurencją. Gastronomia 2.0 i rozwiązania oferowane przez InviNets to przyszłość branży restauracyjnej.

System QuickServe firmy Invinets to rewolucja w gastronimii. Gastronomia 2.0 to przyszłość branży gastro
szczegóły programu rewolucji gastronomii

Szczegóły Programu

Program Gastronomia 2.0 by InviNets to szansa na wspólne stworzenie czegoś wyjątkowego dla branży gastronomicznej.

W ramach współpracyu otrzymasz nasze wsparcie technologiczne i będziesz miał realny wpływ na kształtowanie funkcji systemu QuickServe QR, które ułatwią i usprawnią pracę Twojej restauracji. Nie zwlekaj i dołącz już teraz!

Bądź częścią rewolucji w branży gastronomicznej i wykorzystaj tę niepowtarzalną okazję, by rozwijać swój biznes w nowym kierunku.

Jeżeli jesteś osobą kreatywną, znającą mechanizmy zachodzące w restauracjach i masz pomysły na to, jak usprawnić obsługę klientów, ale brakuje Ci do tego narzędzia, to ten program jest skrojony dokładnie dla Ciebie.

Stań się częścią czegoś większego i weź udział w Rewolucji Gastronomicznej 2.0!

Korzyści dla Uczestników

Jako pionier w naszym programie, otrzymasz ekskluzywne zniżki i pierwszeństwo dostępu do nowych funkcji.

Twoje doświadczenie i opinie będą bezpośrednio wpływać na rozwój systemu QuickServe QR.

Twoja rola jako innowatora w branży gastronomicznej i naszego partnera da Ci możliwość bezpośredniego kształtowania przyszłości świata restauracji, wprowadzając technologie i rozwiązania, które zrewolucjonizują sposób, w jaki obsługujesz i zaspokajasz potrzeby swoich klientów. Gastronomia 2.0 wkroczy do Twojej restauracji na Twoim zasadach i z naszym wsparciem technologicznym.

Bądź w awangardzie zmian, wyprzedź konkurencje o kilka kroków i miej realny wpływ na to, jak świat będzie postrzegał nowoczesną gastronomię.

Gastronomia 2.0

Bądż w awangardzie rewolucji gastronomicznej i dołącz już dzisiaj do naszego programu partnerskiego Gastronimia 2.0 by InviNets

Czym jest Gastronomia 2.0 by Invinets?

Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i opowie więcej o korzyściach uczestnictwa w programie Gastronomia 2.0 by InviNets.

quickserve qr

Czym jest QuickServe?

QuickServe QR od Invinets jest przełomowym rozwiązaniem SaaS, które rewolucjonizuje branżę gastronomiczną.

Ten system oparty na kodach QR pozwala klientom restauracji na łatwe przeglądanie menu i składanie zamówień za pomocą smartfonów.

Dla właścicieli restauracji, QuickServe QR przynosi nowoczesne zarządzanie zamówieniami i personelem oraz całym workflow  w restauracji.

Jest to krok w kierunku dobrym kierunku.  Gastronomia 2.0, w której cyfrowa technologia wspiera analogowe czynności takie jak zarządzanie restauracją, miłą obsługę oraz profesjonalne gotowanie, bez wątpienia niewielkim kosztem podnosi jakość obsługi i efektywność pracy w branży gastronomicznej.

webpage
Często zadawane pytania

Program
Gastronomia 2.0 by InviNets

Jak mogę dołączyć do programu InviNets?

Aby dołączyć, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na naszej stronie. Skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły i odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące programu.

Udział w programie jest bezpłatny dla wybranych partnerów. Oferujemy atrakcyjne zniżki i korzyści dla pierwszych uczestników, którzy chcą aktywnie współtworzyć nasze rozwiązanie.

Uczestnicy programu zyskują ekskluzywne zniżki, pierwszeństwo dostępu do nowych funkcji, a także możliwość wpływania na rozwój i kształtowanie produktu, co może przynieść realne korzyści dla Twojej działalności.

Nie, nie wymagamy specjalistycznych umiejętności technicznych. Szukamy partnerów gotowych podzielić się swoimi doświadczeniami i potrzebami, co pomoże nam dopasować produkt do realnych wymagań branży gastronomicznej.

Długość programu pilotażowego zależy od wielu czynników, w tym od feedbacku uczestników i tempa rozwoju produktu. Planujemy, że etap pilotażowy potrwa od kilku miesięcy do roku.

Tak, jednym z kluczowych elementów naszego programu jest zbieranie opinii i sugestii od uczestników, które bezpośrednio wpływają na rozwój i funkcjonalność naszego produktu.

Nie czekaj!!
Dołącz do nas już dziś i zacznij kształtować przyszłość branży restauracyjnej!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i zacznij korzystać z wyjątkowych korzyści programu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Poznaj system z programu
quickserve qr

Quickserve QR

Poznaj nasze innowacyjne rozwiązanie QuickServe QR, które rewolucjonizuje obsługę w restauracjach, dzięki któremu Twoi klienci będą mogli w swoich telefonach przeglądać menu, zamawiać potrawy, wzywać kelnera lub rezerwować stoliki.

Polecane wpisy